Po służbie na „dwóch gazach”

Podziel się:

Policjant z płońskiej komendy po służbie kierował autem będąc w stanie nietrzeźwości. Grozi mu wydalenie z policji.

W miniony poniedziałek płońska policja otrzymała zgłoszenie, że w okolicach Raciąża jadący drogą samochód stwarza zagrożenie dla ruchu. – Policjanci we wskazanym miejscu znaleźli auto w rowie, a w pobliżu leżącego nietrzeźwego (późniejsze badanie wykazało ok. 3 promili alkoholu) mężczyznę. Był to policjant z płońskiej jednostki.
– W chwili obecnej toczy się postępowanie administracyjne w kierunku zwolnienia funkcjonariusza ze służby – poinformowała rzeczniczka płońskiej Komendy Powiatowej Policji sierż. sztab. Kinga Drężek.
 
fot. KPP Płońsk
Podziel się:


Ciechanów: Sesja Rady Miasta

Tanie mieszkania dla młodych, rada dla seniorów

Tanie budownictwo socjalne, tanie mieszkania komunalne dla młodych małżeństw mieszkających i pracujących w powiecie ciechanowskim oraz tanie budownictwo czynszowe – to podstawowe założenia programu budowy tanich mieszkań w Ciechanowie - przedstawione na lutowej sesji Rady Miasta przez zastępcę prezydenta Joannę Potocką-Rak.

Film

„Historia Roja” wchodzi na ekrany

Dzisiaj (piątek, 4 marca) wchodzi do kin w całej Polsce długo oczekiwany film Jerzego Zalewskiego - „Historia Roja” - opowiadający o losach żołnierzy antykomunistycznej, niepodległościowej partyzantki walczących na północnym Mazowszu i jednego z najsłynniejszych jej dowódców – Mieczysława Dziemieszkiewicza – ps. Rój.

Mława:

Nowa pompa na Starym Rynku

Kto bardzo spragniony - na mławskim Starym Rynku może napić się wody z pompy ozdobionej herbem miasta i napisem „Mława 2016”.