Uparty jak złodziej

Podziel się:

Raz próbował, dwa razy mu się udało, czwartego razu nie będzie, bo złapali go policjanci.

Mowa o mężczyźnie, który upatrzył sobie sklep sportowy w Ciechanowie. Zaatakował go 27 i 29 lutego oraz 1 marca. Ukradł buty i sportową odzież. Pewnie by nie martwić się o medalowe miejsca – ukradł także puchary. A gdyby pogoda okazała się nieodpowiednia na czynne uprawianie sportu – wyniósł ze sklepu również gry planszowe.

Wpadł w Dzień Kobiet. Nie był samolubem – częścią łupów podzielił się z innymi – oczywiście nie za darmo. Fanty, które zostawił sobie policjanci odzyskali. – Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania u 34-latka znaleźli prawie 50 gram suszu roślinnego. To około 100 porcji dealerskich, których wartość czarnorynkowa wynosi około 2 tys. zł. Policjanci sprawdzili również, że był on już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów – informuje rzeczniczka ciechanowskiej policji podkom. Jolanta Bym.

Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem. Jolanta Bym: Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawiania wolności. Zgodnie z art.62 ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Fot. KPP Ciechanów

Podziel się:


Zatrzymani na gorącym uczynku

Zatrzymani na gorącym uczynku

Prosili nas o pamięć

Grupa patriotyczna „Popławiak” przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Pułtusku – Popławach wraz z ks. prob. kan. T. Kowalczykiem zorganizowała kolejne spotkanie poświęcone Pamięci Żołnierzy Wyklętych i za sprawą Hanny i Dariusza Zawadzkich zaprosiła tym razem do sali parafialnej, Leszka Żebrowskiego, dawnego działacza opozycji antykomunistycznej, cenionego publicystę

Mławski wątek w szafie Kiszczaka

Mławski wątek w szafie Kiszczaka Mamy i wątek północnomazowiecki w tzw. szafie Kiszczaka. 22 lutego Instytut Pamięci Narodowej wydał komunikat w sprawie materiałów znajdujących się w drugim pakiecie dokumentów zabezpieczonych w domu Marii Kiszczak.