Taekwondo olimpijskie

Złoty Nałęcz

Podziel się:

Paweł Nałęcz z TKKF Promyk Ciechanów zdobył złoty medal w konkurencji poomsae – w kategorii seniorów – podczas Pucharu Polski – Bydgoszcz Cup w taekwondo olimpijskim.

Drugie miejsce zajął Marcin Opolski z UKS Hańcza Suwałki, a trzecie – Krzysztof Łobutka z KS Rapid Śrem. Honorowym patronem zawodów był prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Ciechanów: Sesja Rady Miasta

Tanie mieszkania dla młodych, rada dla seniorów

Tanie budownictwo socjalne, tanie mieszkania komunalne dla młodych małżeństw mieszkających i pracujących w powiecie ciechanowskim oraz tanie budownictwo czynszowe – to podstawowe założenia programu budowy tanich mieszkań w Ciechanowie - przedstawione na lutowej sesji Rady Miasta przez zastępcę prezydenta Joannę Potocką-Rak.

Taekwondo

Brązowy medal Łucji Oleszczuk w Pucharze Świata

W Eindhoven w Holandii odbył się 43. Lotto Dutch Open Taekwondo Championships 2016, turniej rankingowy Światowej Federacji Taekwondo , zaliczany do Pucharu Świata.