70 lat ciechanowskiego Przedszkola nr 1

Podziel się:Miejskie Przedszkole nr 1 przy ul. Nadfosnej to najstarsza tego typu placówka w Ciechanowie. Właśnie obchodzi swoje 70-lecie.

– Dziś przedszkole to nie tylko piękny budynek, ogród, ale przede wszystkim ludzie: nauczyciele i pracownicy, dzieci i rodzice. Stawiamy w naszej pracy na profesjonalizm i jakość, których efektem jest wszechstronny rozwój dzieci, a wszystko to w przyjaznej atmosferze, gdzie ważne są: uśmiech, radość i szczęście dzieci – powiedziała.

Więcej —> w najnowszym, 15. numerze Tygodnika Ilustrowanego.

 

Fot. FotoRama24.pl Mariusz Rama

Podziel się:


Warszawski Festiwal Piwa Regionalnego

Energia i aktywność przybyłych miłośników piwa w połączeniu z pasją i zaangażowaniem prowadzących warsztaty sprawiła, że Festiwal nabrał niepowtarzalnej atmosfery ze złotym trunkiem w roli głównej.

Światowy Dzień Walki z Rakiem

Chorzy nie są sami

W ubiegłym roku w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie hospitalizowanych i leczonych było 685 pacjentów z rozpoznaniem onkologicznym, 430 chorych otrzymało chemioterapię, a 25 korzystało z programów lekowych.

Ciechanów

Pomóżmy rodzinie, która w pożarze straciła prawie wszystko

Przypomnijmy: 3 maja rano wybuchł pożar w mieszkaniu przy ul. Kopernika wynajmowanym przez pięcioosobową rodzinę. Policjanci i strażacy szybko ją ewakuowali z płonącego mieszkania, ale pogorzelcy stracili prawie wszystko.