Warszawski Festiwal Piwa Regionalnego

Podziel się:

Energia i aktywność przybyłych miłośników piwa w połączeniu z pasją i zaangażowaniem prowadzących warsztaty sprawiła, że Festiwal nabrał niepowtarzalnej atmosfery ze złotym trunkiem w roli głównej.

Wiedzę nabytą podczas zajęć piwosze mogli wykorzystać w „próbie pięciu piw” podczas której degustacyjna rywalizacja przysporzyła wiele emocjonujących przeżyć. W Ciechan na Foksal nie mogło zabraknąć kulinarnych doznań, które zapewniła specjalnie przygotowana na tę okazję rolada cielęca na regionalnym piwie przez Szefów Kuchni restauracji . Uświetnieniem imprezy był klimatyczny koncert duetu Karoliny Sumowskiej (Karo Su) i Miguela Moon.

Podziel się:


POWRÓT DO TRADYCJI POŚWIĘCANIA PÓL

Człowiek od najdawniejszych czasów związany jest z naturą i nadal jest od niej zależny. Pory roku, wyznaczały zawsze porządek życia na ziemi a okres przesilenia zimowego , wiosennego czy letniego w magiczny sposób powraca każdego roku.

„Nie bój się zadania, które przed tobą stawiam, bo ono nie przekracza twoich możliwości”

„Cechy charakterystyczne, które powinien mieć misjonarz to trzy cnoty podstawowe: cierpliwość, cierpliwość i jeszcze cierpliwość”. Potrzeba wiele odwagi i ufności, żeby zdecydować się na bycie misjonarzem. Jedni marzą o podróży ewangelizacyjnej w nieznaną cywilizację od początku swojej duchownej drogi, na innych zaś decyzja spływa niespodziewanie, jak impuls. Jednym z

Światowy Dzień Walki z Rakiem

Chorzy nie są sami

W ubiegłym roku w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie hospitalizowanych i leczonych było 685 pacjentów z rozpoznaniem onkologicznym, 430 chorych otrzymało chemioterapię, a 25 korzystało z programów lekowych.