Podnoszenie ciężarów

Dobry Ciechan

Podziel się:

Dobry występ zawodników KS Ciechan na Mistrzostwach Mazowsza w podnoszeniu ciężarów.

11 kwietnia w Hali Sportowej Mazovia w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorek i Juniorów do lat 20. W zawodach wzięło udział trzech zawodników Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki. Najwyższe – II miejsce w wadze do 56 kg zajął Daniel Kołecki z wynikiem 56 kg w rwaniu oraz 74 kg w podrzucie, co dało 130 kg. Czwarte miejsce zajął Piotr Gortat z wynikiem 90 kg w dwuboju zaś Rafał Sochaczewski z wynikiem 82 kg w dwuboju zajął VI miejsce.
AS

Taekwondo olimpijskie

Złoty Nałęcz

Paweł Nałęcz z TKKF Promyk Ciechanów zdobył złoty medal w konkurencji poomsae – w kategorii seniorów – podczas Pucharu Polski – Bydgoszcz Cup w taekwondo olimpijskim.

Sukcesy młodych sztangistów KS Ciechan w Ciechanowie

4 i 5 września odbył się w Ciechanowie II Ogólnopolski Wielobój Atletyczny do lat 12, w którym blisko 70 dzieci z całej Polski, rywalizowało ze sobą w pięciu konkurencjach: biegu 4x10 m, skoku w dal obunóż, rzucie piłką lekarską oraz rwaniu i podrzucie.