Podnoszenie ciężarów

Dobry Ciechan

Podziel się:

Dobry występ zawodników KS Ciechan na Mistrzostwach Mazowsza w podnoszeniu ciężarów.

11 kwietnia w Hali Sportowej Mazovia w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorek i Juniorów do lat 20. W zawodach wzięło udział trzech zawodników Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki. Najwyższe – II miejsce w wadze do 56 kg zajął Daniel Kołecki z wynikiem 56 kg w rwaniu oraz 74 kg w podrzucie, co dało 130 kg. Czwarte miejsce zajął Piotr Gortat z wynikiem 90 kg w dwuboju zaś Rafał Sochaczewski z wynikiem 82 kg w dwuboju zajął VI miejsce.
AS

KS Ciechan i UKS Opia Opinogóra na obozie

Połączone siły KS Ciechan i UKS Opia Opinogóra na siatkarskim obozie sportowym w stolicy polskich Tatr, Zakopanem.

Kolarze finiszowali w Ciechanowie

Karsten Thiele (Niemcy, LKT Brandenburg) jako pierwszy zameldował się na mecie I etapu Wyścigu Dookoła Mazowsza w Ciechanowie.

V Międzynarodowy Turnieju Karate „ Polish Open IKO Galizia CUP” - Leżajsk

Ippon Jakuba

V Międzynarodowy Turniej Karate „ Polish Open IKO Galizia CUP”, który odbył się w Leżajsku 26 września już za nami. W imprezie wystartowało 230 zawodników z 37 klubów karate z Białorusi, Ukrainy i Polski.