Mazowieckie Eliminacje Kinder + Sport w Mini Siatkówce

Podziel się:
Fot. archiwum KS Ciechan

Po trzech turniejach eliminacyjnych znamy już wszystkich półfinalistów Mazowieckich Eliminacji Kinder+Sport w czwórkach dziewcząt (rocznik 2002). K.S.Ciechan reprezentują dwie drużyny i obie znalazły się w półfinałach. Dalsza rywalizacja będzie przebiegała w czterech grupach. Do finału awansują dwa pierwsze zespoły z każdej grupy.

GRUPA A
Olimpia Węgrów
Victoria II Kobyłka
KS Ciechan
Polonez Wyszków
GRUPA B
Legionovia
KS Ciechan II
Nike III Ostrołęka
Atena III Warszawa
GRUPA C
Volley Płock
Nike II Ostrołęka
Plas II Warszawa
Set II Lesznowola
GRUPA D
NOSiR Nowy Dwór
Atena II Warszawa
Set Lesznowola
Trzynastka II Radom
Dziewczęta o rok młodsze rywalizowały w trójkach. Do rozgrywek zgłosiły się 64 zespoły. Po turniejach eliminacyjnych do dalszych gier awansowała pierwsza drużyna K.S.Ciechan. O pechu może mówić drugi nasz zespół, który wejście do półfinałów przegrał dwoma małymi punktami. Poniżej przedstawiamy ogólną klasyfikacje czwórek i trójek po turniejach eliminacyjnych.
ŁG

Podziel się:


Kłobuck 25-27 września

Mistrzostwa Polski Seniorów w taekwondo ITF

Podobnie jak w latach ubiegłych, również tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w taekwondo ITF okazały się bardzo udane dla ciechanowskich zawodników, którzy zdobyli aż cztery złote medale! Ten wynik pozwolił zająć Matsogi Ciechanów wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej klubów tuż za WSKT Wrocław i Taewo Warszawa.

Kadra Polski do lat 18 trenowała w Ciechanowie

Od 6 do 13 lutego w Ciechanowie miało miejsce zgrupowanie kadry Polski w rugby w kategorii wiekowej do lat 18. Do Ciechanowa z całej Polski zjechało 31 zawodników, którzy pod kierunkiem trenera reprezentacji Krzysztofa Okapy oraz jego asystenta trenera Karola Czyża, budowali formę na zbliżające się Mistrzostwa Europy w rugby w tej kategorii wiekowej.

Pierwsze zawody lekkoatletyczne KS Ciechan

We wtorek 16 czerwca na boisku Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie rozegrany został I Międzyszkolny Wielobój Lekkoatletyczny, którego organizatorem był Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki a partnerem Urząd Miasta Ciechanów.