Mazowieckie Eliminacje Kinder + Sport w Mini Siatkówce

Podziel się:
Fot. archiwum KS Ciechan

Po trzech turniejach eliminacyjnych znamy już wszystkich półfinalistów Mazowieckich Eliminacji Kinder+Sport w czwórkach dziewcząt (rocznik 2002). K.S.Ciechan reprezentują dwie drużyny i obie znalazły się w półfinałach. Dalsza rywalizacja będzie przebiegała w czterech grupach. Do finału awansują dwa pierwsze zespoły z każdej grupy.

GRUPA A
Olimpia Węgrów
Victoria II Kobyłka
KS Ciechan
Polonez Wyszków
GRUPA B
Legionovia
KS Ciechan II
Nike III Ostrołęka
Atena III Warszawa
GRUPA C
Volley Płock
Nike II Ostrołęka
Plas II Warszawa
Set II Lesznowola
GRUPA D
NOSiR Nowy Dwór
Atena II Warszawa
Set Lesznowola
Trzynastka II Radom
Dziewczęta o rok młodsze rywalizowały w trójkach. Do rozgrywek zgłosiły się 64 zespoły. Po turniejach eliminacyjnych do dalszych gier awansowała pierwsza drużyna K.S.Ciechan. O pechu może mówić drugi nasz zespół, który wejście do półfinałów przegrał dwoma małymi punktami. Poniżej przedstawiamy ogólną klasyfikacje czwórek i trójek po turniejach eliminacyjnych.
ŁG

Podziel się:


Tenis stołowy

Siedlin pełen niespodzianek

Rozegrane w Siedlinie k. Płońska turnieje trzeciego cyklu eliminacji wojewódzkich do mistrzostw Polski w tenisie stołowym kategorii młodzik przyniosły niespodziewane rozstrzygnięcia. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców triumfowali uczestnicy rozstawieni w losowaniu z dalszymi numerami.

V Międzynarodowy Turnieju Karate „ Polish Open IKO Galizia CUP” - Leżajsk

Ippon Jakuba

V Międzynarodowy Turniej Karate „ Polish Open IKO Galizia CUP”, który odbył się w Leżajsku 26 września już za nami. W imprezie wystartowało 230 zawodników z 37 klubów karate z Białorusi, Ukrainy i Polski.

Pierwszy start zawodników sekcji podnoszenia ciężarów KS Ciechan w 2015 roku

W sobotę 28 lutego zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki wzięli udział w 7 Memoriale Janusza Kochanowskiego, który odbył się w Łukowie.