Nordic Walking – Ciechanowianie tryumfują w Siedlcach

Podziel się:

Ciechanowska Grupa Nordic Walking – 12 osób, głównie członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku – wzięła udział w I Siedleckim Charytatywnym Marszu Nordic Walking „RAZEM w 2015 rok”.

Czterokilometrową trasę zawodów wyznaczono leśnymi ścieżkami W kat. open I miejsce i piękny puchar wywalczył ciechanowianin Krzysztof Człapski, który tryumfował także wśród mężczyzn. Wśród kobiet zwyciężyła ciechanowianka Ewa Chojnacka. Warto podkreślić, że w siedleckich zawodach wystartowała i je ukończyła 82-letnia ciechanowianka pani Wacława Czaplicka. Organizatorzy zawodów uhonorowali ją specjalnym wyróżnieniem. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali od organizatorów pisemne podziękowania za finansowe wsparcie i udział w Charytatywnym Marszu.
Ciechanowskiej grupie przewodniczył i wyjazd zorganizował Krzysztof Człapski – mistrz Polski Nordic Walking.

Pierwsze zawody lekkoatletyczne KS Ciechan

We wtorek 16 czerwca na boisku Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie rozegrany został I Międzyszkolny Wielobój Lekkoatletyczny, którego organizatorem był Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki a partnerem Urząd Miasta Ciechanów.

Pierwszy start zawodników sekcji podnoszenia ciężarów KS Ciechan w 2015 roku

W sobotę 28 lutego zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki wzięli udział w 7 Memoriale Janusza Kochanowskiego, który odbył się w Łukowie.

Podnoszenie ciężarów

Dobry Ciechan

Dobry występ zawodników KS Ciechan na Mistrzostwach Mazowsza w podnoszeniu ciężarów.