Nordic Walking – Ciechanowianie tryumfują w Siedlcach

Podziel się:
fot. Krzysztof Człapski

Ciechanowska Grupa Nordic Walking – 12 osób, głównie członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku – wzięła udział w I Siedleckim Charytatywnym Marszu Nordic Walking „RAZEM w 2015 rok”.

Czterokilometrową trasę zawodów wyznaczono leśnymi ścieżkami W kat. open I miejsce i piękny puchar wywalczył ciechanowianin Krzysztof Człapski, który tryumfował także wśród mężczyzn. Wśród kobiet zwyciężyła ciechanowianka Ewa Chojnacka. Warto podkreślić, że w siedleckich zawodach wystartowała i je ukończyła 82-letnia ciechanowianka pani Wacława Czaplicka. Organizatorzy zawodów uhonorowali ją specjalnym wyróżnieniem. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali od organizatorów pisemne podziękowania za finansowe wsparcie i udział w Charytatywnym Marszu.
Ciechanowskiej grupie przewodniczył i wyjazd zorganizował Krzysztof Człapski – mistrz Polski Nordic Walking.

Podziel się:


Sopot Beach Rugby z udziałem KS Ciechan

Największym wydarzeniem rugbowym w Polsce w okresie wakacji jest Memoriał Edwarda Hodury, rozgrywany w Sopocie, a konkretnie na plaży przy sopockim molo, bowiem jest to turniej rugby plażowego.

Tenis stołowy

Siedlin pełen niespodzianek

Rozegrane w Siedlinie k. Płońska turnieje trzeciego cyklu eliminacji wojewódzkich do mistrzostw Polski w tenisie stołowym kategorii młodzik przyniosły niespodziewane rozstrzygnięcia. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców triumfowali uczestnicy rozstawieni w losowaniu z dalszymi numerami.

Srebro dla KS Ciechan!

KS Ciechan był organizatorem Turnieju Ligowego Młodziczek Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej. Podopieczne klubu to dziewczyny urodzone w 2002 i 2003 r. Młode zawodniczki spotkały się 11.01.2015 r. z rywalkami z klas gimnazjalnych.