Nordic Walking – Ciechanowianie tryumfują w Siedlcach

Podziel się:
fot. Krzysztof Człapski

Ciechanowska Grupa Nordic Walking – 12 osób, głównie członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku – wzięła udział w I Siedleckim Charytatywnym Marszu Nordic Walking „RAZEM w 2015 rok”.

Czterokilometrową trasę zawodów wyznaczono leśnymi ścieżkami W kat. open I miejsce i piękny puchar wywalczył ciechanowianin Krzysztof Człapski, który tryumfował także wśród mężczyzn. Wśród kobiet zwyciężyła ciechanowianka Ewa Chojnacka. Warto podkreślić, że w siedleckich zawodach wystartowała i je ukończyła 82-letnia ciechanowianka pani Wacława Czaplicka. Organizatorzy zawodów uhonorowali ją specjalnym wyróżnieniem. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali od organizatorów pisemne podziękowania za finansowe wsparcie i udział w Charytatywnym Marszu.
Ciechanowskiej grupie przewodniczył i wyjazd zorganizował Krzysztof Człapski – mistrz Polski Nordic Walking.

Podziel się:


Polish Open – Warsaw Cup 2015

W Warszawie odbył się największy w historii polskiego taekwondo olimpijskiego turniej rangi G 1, zaliczany do światowego Grand Prix – XXII Polish Open - XVIII Warsaw Cup.

Podnoszenie ciężarów

Dobry Ciechan

Dobry występ zawodników KS Ciechan na Mistrzostwach Mazowsza w podnoszeniu ciężarów.

JUŻ PO RAZ 17.

Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

W ciągu trzech dni (10-12 kwietnia) pływalnia ciechanowskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapełniła się młodymi i bardzo młodymi pływakami.