JUŻ PO RAZ 17.

Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Podziel się:

W ciągu trzech dni (10-12 kwietnia) pływalnia ciechanowskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapełniła się młodymi i bardzo młodymi pływakami.

Odbywały się tu XXI Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Zaproszono do udziału również reprezentantów szkół niepublicznych. Ciechanów gościł młodziutkich pływaków już po raz 17.

 Do Ciechanowa zjechała pokaźna liczba 545 zawodników – uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski, m.in. z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Słupska, Białegostoku, Radomia i wielu innych miast. Startowali we wszystkich stylach pływania, indywidualnie i w sztafetach, w 4 kategoriach wiekowych (od 7 do 16 lat), zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Rozdano w sumie ok. 300 medali oraz puchary przechodnie dla najlepszych szkół, tzw. „Łydynki”.

Więcej —> w najnowszym, 13. numerze Tygodnika Ilustrowanego

Fot. Archiwum STO Ciechanów

Podziel się:


KS Ciechan i UKS Opia Opinogóra na obozie

Połączone siły KS Ciechan i UKS Opia Opinogóra na siatkarskim obozie sportowym w stolicy polskich Tatr, Zakopanem.

Ciechanów

V Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym już za nami

Tradycyjnie już Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki zorganizował kolejny Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym, w którym udział wzięli uczniowie z ciechanowskich szkół podstawowych oraz z Opinogóry.

Polish Open – Warsaw Cup 2015

W Warszawie odbył się największy w historii polskiego taekwondo olimpijskiego turniej rangi G 1, zaliczany do światowego Grand Prix – XXII Polish Open - XVIII Warsaw Cup.