JUŻ PO RAZ 17.

Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Podziel się:

W ciągu trzech dni (10-12 kwietnia) pływalnia ciechanowskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapełniła się młodymi i bardzo młodymi pływakami.

Odbywały się tu XXI Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Zaproszono do udziału również reprezentantów szkół niepublicznych. Ciechanów gościł młodziutkich pływaków już po raz 17.

 Do Ciechanowa zjechała pokaźna liczba 545 zawodników – uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski, m.in. z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Słupska, Białegostoku, Radomia i wielu innych miast. Startowali we wszystkich stylach pływania, indywidualnie i w sztafetach, w 4 kategoriach wiekowych (od 7 do 16 lat), zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Rozdano w sumie ok. 300 medali oraz puchary przechodnie dla najlepszych szkół, tzw. „Łydynki”.

Więcej —> w najnowszym, 13. numerze Tygodnika Ilustrowanego

Fot. Archiwum STO Ciechanów

Podziel się:


Sukcesy młodych sztangistów KS Ciechan w Ciechanowie

4 i 5 września odbył się w Ciechanowie II Ogólnopolski Wielobój Atletyczny do lat 12, w którym blisko 70 dzieci z całej Polski, rywalizowało ze sobą w pięciu konkurencjach: biegu 4x10 m, skoku w dal obunóż, rzucie piłką lekarską oraz rwaniu i podrzucie.

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015

Z Regimina do Kataru

W rozpoczynających się dzisiaj w Katarze Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn, w drużynie polskiej reprezentacji, zagra wychowanek Czarnych Regimin oraz były gracz ciechanowskiego klubu – Przemysław Krajewski. Przemek obecnie reprezentuje barwy KS Azoty Puławy, gdzie występuje na pozycji skrzydłowego. Podczas mistrzostw będzie mógł zademonstrować swoje

Pierwszy start zawodników sekcji podnoszenia ciężarów KS Ciechan w 2015 roku

W sobotę 28 lutego zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki wzięli udział w 7 Memoriale Janusza Kochanowskiego, który odbył się w Łukowie.