Pierwszy start zawodników sekcji podnoszenia ciężarów KS Ciechan w 2015 roku

Podziel się:

W sobotę 28 lutego zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki wzięli udział w 7 Memoriale Janusza Kochanowskiego, który odbył się w Łukowie.

W zawodach klub reprezentowali: Piotr Janowski, Kamil Cichowski, Daniel Kołecki i Piotr Gortat. Zawody były rozgrywane w punktacji „sinclair”. Najwyższe miejsca zajęli: Kamil Cichowski – 4 miejsce w kategorii do lat 13 i Daniel Kołecki – 6 miejsce w kategorii do lat 15.

Start młodych adeptów podnoszenia ciężarów można ocenić pozytywnie bowiem wszyscy zawodnicy poprawili swoje rekordy.

Arkadiusz Smółka

Podziel się:


Kolarze finiszowali w Ciechanowie

Karsten Thiele (Niemcy, LKT Brandenburg) jako pierwszy zameldował się na mecie I etapu Wyścigu Dookoła Mazowsza w Ciechanowie.

Polish Open – Warsaw Cup 2015

W Warszawie odbył się największy w historii polskiego taekwondo olimpijskiego turniej rangi G 1, zaliczany do światowego Grand Prix – XXII Polish Open - XVIII Warsaw Cup.

Mazowieckie Eliminacje Kinder + Sport w Mini Siatkówce

Po trzech turniejach eliminacyjnych znamy już wszystkich półfinalistów Mazowieckich Eliminacji Kinder+Sport w czwórkach dziewcząt (rocznik 2002). K.S.Ciechan reprezentują dwie drużyny i obie znalazły się w półfinałach. Dalsza rywalizacja będzie przebiegała w czterech grupach. Do finału awansują dwa pierwsze zespoły z każdej grupy.