Pierwszy start zawodników sekcji podnoszenia ciężarów KS Ciechan w 2015 roku

Podziel się:

W sobotę 28 lutego zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki wzięli udział w 7 Memoriale Janusza Kochanowskiego, który odbył się w Łukowie.

W zawodach klub reprezentowali: Piotr Janowski, Kamil Cichowski, Daniel Kołecki i Piotr Gortat. Zawody były rozgrywane w punktacji „sinclair”. Najwyższe miejsca zajęli: Kamil Cichowski – 4 miejsce w kategorii do lat 13 i Daniel Kołecki – 6 miejsce w kategorii do lat 15.

Start młodych adeptów podnoszenia ciężarów można ocenić pozytywnie bowiem wszyscy zawodnicy poprawili swoje rekordy.

Arkadiusz Smółka

Podziel się:


Tenis stołowy

Siedlin pełen niespodzianek

Rozegrane w Siedlinie k. Płońska turnieje trzeciego cyklu eliminacji wojewódzkich do mistrzostw Polski w tenisie stołowym kategorii młodzik przyniosły niespodziewane rozstrzygnięcia. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców triumfowali uczestnicy rozstawieni w losowaniu z dalszymi numerami.

Nowa siłownia w Opinogórze

O tym, że obiekty sportowe tworzy się nie dla przecinania wstęg przekonał wszystkich, po raz kolejny, wójt gminy Opinogóra Górna, Stanisław Wieteska. Wraz z Teresą Kudlak, dyrektor Gimnazjum w Opinogórze, otworzyli uroczyście siłownię w bloku sportowym tej szkoły.

JUŻ PO RAZ 17.

Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

W ciągu trzech dni (10-12 kwietnia) pływalnia ciechanowskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapełniła się młodymi i bardzo młodymi pływakami.