Sukcesy młodych sztangistów KS Ciechan w Ciechanowie

Podziel się:
SONY DSC

4 i 5 września odbył się w Ciechanowie II Ogólnopolski Wielobój Atletyczny do lat 12, w którym blisko 70 dzieci z całej Polski, rywalizowało ze sobą w pięciu konkurencjach: biegu 4×10 m, skoku w dal obunóż, rzucie piłką lekarską oraz rwaniu i podrzucie.

Ciechanów reprezentowali najmłodsi zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki, którzy spisali się bardzo dobrze. W kategorii do lat 11, 3. miejsce zajął Wiktor Czarnomski. W kategorii do lat 12, 1. miejsce zajął Kamil Cichowski, 3. miejsce – Damian Smółka i 4. miejsce – Piotr Janowski. Warto dodać, że w kategorii wiekowej do lat 10 dziewcząt, 4. miejsce zajęła Aleksandra Kołecka.
W klasyfikacji drużynowej, ekipa Ciechana zajęła 3. miejsce, które jest efektem ciężkiej pracy w okresie wakacji trenera Arkadiusza Smółki z naszymi zawodnikami, którzy przez cały okres wakacji mogli uczestniczyć w treningach, zaś w ostatnich dniach sierpnia uczestniczyli w obozie sportowym w Kaszewcu.
Łukasz Gąsiorowski

60 lat TKKF „Promyk” Ciechanów

Rozmowa z Bohdanem Żukowski, jednym z założycieli „Promyka” i Zenonem Lewandowskim – jego obecnym prezesem.

Najważniejsze są chęci

Rozmowa z trener Sylwią Wiśniewską o działającej w klubie KS Ciechan i Szymon Kołecki sekcji lekkiej atletyki.

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015

Z Regimina do Kataru

W rozpoczynających się dzisiaj w Katarze Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn, w drużynie polskiej reprezentacji, zagra wychowanek Czarnych Regimin oraz były gracz ciechanowskiego klubu – Przemysław Krajewski. Przemek obecnie reprezentuje barwy KS Azoty Puławy, gdzie występuje na pozycji skrzydłowego. Podczas mistrzostw będzie mógł zademonstrować swoje