Sukcesy młodych sztangistów KS Ciechan w Ciechanowie

Podziel się:
SONY DSC

4 i 5 września odbył się w Ciechanowie II Ogólnopolski Wielobój Atletyczny do lat 12, w którym blisko 70 dzieci z całej Polski, rywalizowało ze sobą w pięciu konkurencjach: biegu 4×10 m, skoku w dal obunóż, rzucie piłką lekarską oraz rwaniu i podrzucie.

Ciechanów reprezentowali najmłodsi zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego Ciechan i Szymon Kołecki, którzy spisali się bardzo dobrze. W kategorii do lat 11, 3. miejsce zajął Wiktor Czarnomski. W kategorii do lat 12, 1. miejsce zajął Kamil Cichowski, 3. miejsce – Damian Smółka i 4. miejsce – Piotr Janowski. Warto dodać, że w kategorii wiekowej do lat 10 dziewcząt, 4. miejsce zajęła Aleksandra Kołecka.
W klasyfikacji drużynowej, ekipa Ciechana zajęła 3. miejsce, które jest efektem ciężkiej pracy w okresie wakacji trenera Arkadiusza Smółki z naszymi zawodnikami, którzy przez cały okres wakacji mogli uczestniczyć w treningach, zaś w ostatnich dniach sierpnia uczestniczyli w obozie sportowym w Kaszewcu.
Łukasz Gąsiorowski

Kadra Polski do lat 18 trenowała w Ciechanowie

Od 6 do 13 lutego w Ciechanowie miało miejsce zgrupowanie kadry Polski w rugby w kategorii wiekowej do lat 18. Do Ciechanowa z całej Polski zjechało 31 zawodników, którzy pod kierunkiem trenera reprezentacji Krzysztofa Okapy oraz jego asystenta trenera Karola Czyża, budowali formę na zbliżające się Mistrzostwa Europy w rugby w tej kategorii wiekowej.

Tenis stołowy

Siedlin pełen niespodzianek

Rozegrane w Siedlinie k. Płońska turnieje trzeciego cyklu eliminacji wojewódzkich do mistrzostw Polski w tenisie stołowym kategorii młodzik przyniosły niespodziewane rozstrzygnięcia. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców triumfowali uczestnicy rozstawieni w losowaniu z dalszymi numerami.

Udana „zaDyszka”

Jarosław Pawelczyk z Warszawy wygrał zawody nordic walking w ramach "Leśnej zaDyszki" w Szulmierzu. W rozegranym 11 czerwca biegu na dystansie 5 km zwyciężył Daniel Mocek z Dobrzankowa, a na głównym dystansie - 10 km - najlepszym okazał się Henryk Kuciejczyk z Szydłowa.