Udana „zaDyszka”

Podziel się:

Jarosław Pawelczyk z Warszawy wygrał zawody nordic walking w ramach „Leśnej zaDyszki” w Szulmierzu. W rozegranym 11 czerwca biegu na dystansie 5 km zwyciężył Daniel Mocek z Dobrzankowa, a na głównym dystansie – 10 km – najlepszym okazał się Henryk Kuciejczyk z Szydłowa.

Zwycięzca głównego biegu pokonał trasę w czasie 37 min. 17 sek. O 20. sek. wyprzedził Tomasza Filipowicza z Chorzel, a o prawie minutę Mariusza Grzybowskiego z Ciechanowa. Wśród kobiet tryumfowała Ewelina Delurska z Ciechanowa.

Warto podkreślić, że jako 13. przybiegł na metę leśniczy z Szulmierza Ireneusz Jałoza, który w marcu tego roku jako 16. (a trzeci z Polaków) ukończył słynny Maraton Bajkalski. Na 64. miejscu uplasował się ciechanowski radny miejski Robert Adamiak. A na 69. – znany ciechanowski anestezjolog Przemysław Michalski.

W biegu na 5 km. 62. miejsce zajął dyrektor ciechanowskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy Jakub Gwoździk. Warto w tym miejscu podkreślić, że jego żona Monika – prezes MUKS Czarni Regimin – wyprzedziła go o 26 miejsc.

Zawody nordic walking ukończyło 55 zawodników i zawodniczej, bieg na 5 km – 79, a bieg główny – 123. Organizatorami „Leśnej zaDyszki” byli: Urząd Gminy w Regiminie, Fundacja Lilium, Klub Sportowy Czarni Regimin oraz grupa biegowa „zaDyszka”.

MSz

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015

Z Regimina do Kataru

W rozpoczynających się dzisiaj w Katarze Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn, w drużynie polskiej reprezentacji, zagra wychowanek Czarnych Regimin oraz były gracz ciechanowskiego klubu – Przemysław Krajewski. Przemek obecnie reprezentuje barwy KS Azoty Puławy, gdzie występuje na pozycji skrzydłowego. Podczas mistrzostw będzie mógł zademonstrować swoje

Podnoszenie ciężarów

Dobry Ciechan

Dobry występ zawodników KS Ciechan na Mistrzostwach Mazowsza w podnoszeniu ciężarów.

II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie rozstrzygnięty

W Ciechanowie rozegrano II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, zorganizowany przez sekcję szachową TKKF Promyk w Ciechanowie i Studium Wychowania Fizycznego PWSZ w Ciechanowie. W turnieju wzięło udział  32 zawodników między innymi: z  Wyszkowa, Legionowa, Warszawy, Mławy, Płońska i Ciechanowa.