Udana „zaDyszka”

Podziel się:

Jarosław Pawelczyk z Warszawy wygrał zawody nordic walking w ramach „Leśnej zaDyszki” w Szulmierzu. W rozegranym 11 czerwca biegu na dystansie 5 km zwyciężył Daniel Mocek z Dobrzankowa, a na głównym dystansie – 10 km – najlepszym okazał się Henryk Kuciejczyk z Szydłowa.

Zwycięzca głównego biegu pokonał trasę w czasie 37 min. 17 sek. O 20. sek. wyprzedził Tomasza Filipowicza z Chorzel, a o prawie minutę Mariusza Grzybowskiego z Ciechanowa. Wśród kobiet tryumfowała Ewelina Delurska z Ciechanowa.

Warto podkreślić, że jako 13. przybiegł na metę leśniczy z Szulmierza Ireneusz Jałoza, który w marcu tego roku jako 16. (a trzeci z Polaków) ukończył słynny Maraton Bajkalski. Na 64. miejscu uplasował się ciechanowski radny miejski Robert Adamiak. A na 69. – znany ciechanowski anestezjolog Przemysław Michalski.

W biegu na 5 km. 62. miejsce zajął dyrektor ciechanowskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy Jakub Gwoździk. Warto w tym miejscu podkreślić, że jego żona Monika – prezes MUKS Czarni Regimin – wyprzedziła go o 26 miejsc.

Zawody nordic walking ukończyło 55 zawodników i zawodniczej, bieg na 5 km – 79, a bieg główny – 123. Organizatorami „Leśnej zaDyszki” byli: Urząd Gminy w Regiminie, Fundacja Lilium, Klub Sportowy Czarni Regimin oraz grupa biegowa „zaDyszka”.

MSz

JUŻ PO RAZ 17.

Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

W ciągu trzech dni (10-12 kwietnia) pływalnia ciechanowskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapełniła się młodymi i bardzo młodymi pływakami.

Ciechanów

V Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym już za nami

Tradycyjnie już Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki zorganizował kolejny Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym, w którym udział wzięli uczniowie z ciechanowskich szkół podstawowych oraz z Opinogóry.

II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie rozstrzygnięty

W Ciechanowie rozegrano II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, zorganizowany przez sekcję szachową TKKF Promyk w Ciechanowie i Studium Wychowania Fizycznego PWSZ w Ciechanowie. W turnieju wzięło udział  32 zawodników między innymi: z  Wyszkowa, Legionowa, Warszawy, Mławy, Płońska i Ciechanowa.