Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015

Z Regimina do Kataru

Podziel się:

W rozpoczynających się dzisiaj w Katarze Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn, w drużynie polskiej reprezentacji, zagra wychowanek Czarnych Regimin oraz były gracz ciechanowskiego klubu – Przemysław Krajewski. Przemek obecnie reprezentuje barwy KS Azoty Puławy, gdzie występuje na pozycji skrzydłowego. Podczas mistrzostw będzie mógł zademonstrować swoje nieprzeciętne umiejętności na tej pozycji. Zapraszamy do oglądania MŚ

W rozpoczynających się dzisiaj w Katarze Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn, w drużynie polskiej reprezentacji, zagra wychowanek Czarnych Regimin oraz były gracz ciechanowskiego klubu – Przemysław Krajewski. Przemek obecnie reprezentuje barwy KS Azoty Puławy, gdzie występuje na pozycji skrzydłowego. Podczas mistrzostw będzie mógł zademonstrować swoje nieprzeciętne umiejętności na tej pozycji.

Zapraszamy do oglądania MŚ w Katarze. Poniżej ramowy terminarz reprezentacji Polski:

17:00 16 stycznia Polska-Niemcy
17:00 18 stycznia Argentyna – Polska
17:00 20 stycznia Polska – Rosja
17:00 22 stycznia Polska – Arabia Saudyjska
19:00 24 stycznia Dania – Polska
godz. 19:00 25 stycznia1/8 finału
26 stycznia President’s Cup
28 stycznia Ćwierćfinały
30 stycznia Półfinały
1 lutego Finał
1 lutego Mecz o 3. Miejsce

Podziel się:


Polish Open – Warsaw Cup 2015

W Warszawie odbył się największy w historii polskiego taekwondo olimpijskiego turniej rangi G 1, zaliczany do światowego Grand Prix – XXII Polish Open - XVIII Warsaw Cup.

60 lat TKKF „Promyk” Ciechanów

Rozmowa z Bohdanem Żukowski, jednym z założycieli „Promyka” i Zenonem Lewandowskim – jego obecnym prezesem.

Ciechanów

V Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym już za nami

Tradycyjnie już Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki zorganizował kolejny Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym, w którym udział wzięli uczniowie z ciechanowskich szkół podstawowych oraz z Opinogóry.