Bank Spółdzielczy w Płońsku

2016 – kolejny bardzo dobry rok

Podziel się:

W hotelu Atena w Ciechanowie odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Płońsku dla klientów i udziałowców Banku – Oddziału w Ciechanowie.

Gośćmi spotkania  byli samorządowcy z powiatu ciechanowskiego, prezesi, dyrektorzy i właściciele firm i instytucji współpracujących z Bankiem. Obecni byli także posłowie na Sejm RP – Anna Cicholska i Marek Jakubiak.

Prezes Banku Teresa Kudlicka przybliżyła zebranym sytuację sektora bankowego w Polsce oraz BS w Płońsku. Natomiast wiceprezes Dariusz Konofalski przedstawił wyniki finansowe Banku za 2016 r. oraz jego rozwój na przestrzeni ostatnich 11 lat.  Zaprezentowane zostały także usługi i produkty dwóch instytucji finansowych  współpracujących z Bankiem  – UNION INVESTMENT i BPS Leasing.

Uroczystość uświetniły występy dwóch młodych talentów: Krzysztofa Malinowskiego – ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej w Ciechanowie, który wykonał koncert fortepianowy oraz Alicji Szemplińskiej – również uczennicy PSM w Ciechanowie, laureatki talent –show TVP „Hit Hit Hurra!”, która przepięknie zaśpiewała klika muzycznych  hitów. Obydwa występy spotkały się z aplauzem zebranych.

REd

Fot. Archiwum BS Płońsk

Podziel się:


Niech dotrzyma słowa

Poseł PiS Marek Opioła zaapelował w poniedziałek (22 czerwca) do premier Ewy Kopacz, by wpłynęła na ministra obrony Tomasza Siemoniaka, by ten wywiązał się ze swej obietnicy złożonej w ostatniej kampanii samorządowej, że miasto Ciechanów otrzyma za symboliczną złotówkę byłe koszary przy ul. Wojska Polskiego.

KONKURS!

„Czym dziś dla mnie jest Powstanie Warszawskie?”

Redakcja Tygodnika Ilustrowanego z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (zawodowych, liceów i techników) do udziału w konkursie literackim - „Czym dziś dla mnie jest Powstanie Warszawskie?”. Termin nadsyłania prac – 1 sierpnia – 3 października 2015. Dla najlepszych – atrakcyjne nagrody książkowe ufundowane

Młodzi Polonusi w Pułtusku

Ok. setka młodych Polonusów z kilku krajów, m.in. Brazylii i Hiszpanii bierze udział w akcji "Lato z Polonią" organizowanej przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" w Domu Polonii w Pułtusku.