Bank Spółdzielczy w Płońsku

2016 – kolejny bardzo dobry rok

Podziel się:

W hotelu Atena w Ciechanowie odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Płońsku dla klientów i udziałowców Banku – Oddziału w Ciechanowie.

Gośćmi spotkania  byli samorządowcy z powiatu ciechanowskiego, prezesi, dyrektorzy i właściciele firm i instytucji współpracujących z Bankiem. Obecni byli także posłowie na Sejm RP – Anna Cicholska i Marek Jakubiak.

Prezes Banku Teresa Kudlicka przybliżyła zebranym sytuację sektora bankowego w Polsce oraz BS w Płońsku. Natomiast wiceprezes Dariusz Konofalski przedstawił wyniki finansowe Banku za 2016 r. oraz jego rozwój na przestrzeni ostatnich 11 lat.  Zaprezentowane zostały także usługi i produkty dwóch instytucji finansowych  współpracujących z Bankiem  – UNION INVESTMENT i BPS Leasing.

Uroczystość uświetniły występy dwóch młodych talentów: Krzysztofa Malinowskiego – ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej w Ciechanowie, który wykonał koncert fortepianowy oraz Alicji Szemplińskiej – również uczennicy PSM w Ciechanowie, laureatki talent –show TVP „Hit Hit Hurra!”, która przepięknie zaśpiewała klika muzycznych  hitów. Obydwa występy spotkały się z aplauzem zebranych.

REd

Fot. Archiwum BS Płońsk

Podziel się:


Niezwykły koncert

Mławianka zagrała na Zamku Królewskim

Inga Piwowarska – utalentowana akordeonistka z Mławy, tegoroczna maturzystka I LO im. Stanisława Wyspiańskiego zaprezentowała się w ostatnią niedzielę stycznia na Zamku Królewskim w Warszawie podczas koncertu zorganizowanego przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci.

Pułtusk: Złapani złodzieje

Właściciel sklepu – sam - po pościgu, zatrzymał złodziei i przekazał ich policji. Jak się okazało – dwaj ciechanowianie są podejrzani o szereg sklepowych kradzieży w powiecie pułtuskim.

Powiat pułtuski: W hołdzie Powstańcom

W Sokołowie Włościańskim, gm. Obryte, w 152. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego przedstawiciele Urzędu Gminy, Rady Gminy, 13. Pułku Piechoty i uczniowie miejscowej szkoły podstawowej wzięli udział w uroczystości pod pomnikiem powstańców poległych w walce z Rosjanami.