Bank Spółdzielczy w Płońsku

2016 – kolejny bardzo dobry rok

Podziel się:

W hotelu Atena w Ciechanowie odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Płońsku dla klientów i udziałowców Banku – Oddziału w Ciechanowie.

Gośćmi spotkania  byli samorządowcy z powiatu ciechanowskiego, prezesi, dyrektorzy i właściciele firm i instytucji współpracujących z Bankiem. Obecni byli także posłowie na Sejm RP – Anna Cicholska i Marek Jakubiak.

Prezes Banku Teresa Kudlicka przybliżyła zebranym sytuację sektora bankowego w Polsce oraz BS w Płońsku. Natomiast wiceprezes Dariusz Konofalski przedstawił wyniki finansowe Banku za 2016 r. oraz jego rozwój na przestrzeni ostatnich 11 lat.  Zaprezentowane zostały także usługi i produkty dwóch instytucji finansowych  współpracujących z Bankiem  – UNION INVESTMENT i BPS Leasing.

Uroczystość uświetniły występy dwóch młodych talentów: Krzysztofa Malinowskiego – ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej w Ciechanowie, który wykonał koncert fortepianowy oraz Alicji Szemplińskiej – również uczennicy PSM w Ciechanowie, laureatki talent –show TVP „Hit Hit Hurra!”, która przepięknie zaśpiewała klika muzycznych  hitów. Obydwa występy spotkały się z aplauzem zebranych.

REd

Fot. Archiwum BS Płońsk

Podziel się:


Pogrzeb Stanisława Wieteski

„Odszedł tak jak żył. Skromnie, po cichu…”

- Stasiu – przyjacielu, spoczywaj w pokoju. Niech Cię utuli ta nasza piękna mazowiecka ziemia – mówił starosta ciechanowski Sławomir Morawski podczas pogrzebu wójta gminy Opinogóra Górna Stanisława Wieteski.

Andruszkiewicz, Jakubiak, Ziemkiewicz w Płocku

Zróbmy coś dobrego dla Polski

Posłowie Kukiz'15 i założyciele Stowarzyszenia Endecja Marek Jakubiak i Adam Andruszkiewicz oraz znany publicysta Rafał Ziemkiewicz spotkali się z mieszkańcami Płocka i północnego Mazowsza. - To przede wszystkim szkoła politycznego myślenia, tak naprawdę jedyna, która w Polsce tak dojrzale się wykreowała – mówił podczas spotkania o myśli endeckiej poseł  Adam

Złoty Medal od Sztangistów

Marek Jakubiak - prezes grupy Browary Regionalne Jakubiak SA został uhonorowany najwyższym odznaczeniem Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów - Złotym Medalem 90-lecia PZPC.