Bank Spółdzielczy w Płońsku

2016 – kolejny bardzo dobry rok

Podziel się:

W hotelu Atena w Ciechanowie odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Płońsku dla klientów i udziałowców Banku – Oddziału w Ciechanowie.

Gośćmi spotkania  byli samorządowcy z powiatu ciechanowskiego, prezesi, dyrektorzy i właściciele firm i instytucji współpracujących z Bankiem. Obecni byli także posłowie na Sejm RP – Anna Cicholska i Marek Jakubiak.

Prezes Banku Teresa Kudlicka przybliżyła zebranym sytuację sektora bankowego w Polsce oraz BS w Płońsku. Natomiast wiceprezes Dariusz Konofalski przedstawił wyniki finansowe Banku za 2016 r. oraz jego rozwój na przestrzeni ostatnich 11 lat.  Zaprezentowane zostały także usługi i produkty dwóch instytucji finansowych  współpracujących z Bankiem  – UNION INVESTMENT i BPS Leasing.

Uroczystość uświetniły występy dwóch młodych talentów: Krzysztofa Malinowskiego – ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej w Ciechanowie, który wykonał koncert fortepianowy oraz Alicji Szemplińskiej – również uczennicy PSM w Ciechanowie, laureatki talent –show TVP „Hit Hit Hurra!”, która przepięknie zaśpiewała klika muzycznych  hitów. Obydwa występy spotkały się z aplauzem zebranych.

REd

Fot. Archiwum BS Płońsk

Podziel się:


Mazowsze ma nowego kuratora

Mamy nowego, a raczej nową – mazowieckiego kuratora oświaty. Wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski powołał na to stanowisko Danutę Sokołowską – od sześciu lat szefującą radomskiej delegaturze Kuratorium.

Przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Miasta odwołani

Trwały rozłam w klubie PiS?

Bardzo krótko trwały wznowione w piątek, 14 października) obrady sesji Rady Miasta Ciechanów. Radny Tomasz Podsiadlik (klub PSL) zgłosił wniosek formalny o uzupełnienie porządku obrad o głosowanie nad projektami uchwał w sprawie odwołania przewodniczącego Rady Leszka Goździewskiego i jednego z trójki wiceprzewodniczących Stanisława Talarka (w wyborach startowali jako

200 lat dla Pani Heleny

Urodziła troje dzieci, doczekała się 24 wnuków i prawnuków. Na świat przyszła w Rumoce, gm. Glinojeck. Pani Helena Lewandowska – bo o niej mowa – skończyła sto lat.