Bank Spółdzielczy w Płońsku

2016 – kolejny bardzo dobry rok

Podziel się:

W hotelu Atena w Ciechanowie odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Płońsku dla klientów i udziałowców Banku – Oddziału w Ciechanowie.

Gośćmi spotkania  byli samorządowcy z powiatu ciechanowskiego, prezesi, dyrektorzy i właściciele firm i instytucji współpracujących z Bankiem. Obecni byli także posłowie na Sejm RP – Anna Cicholska i Marek Jakubiak.

Prezes Banku Teresa Kudlicka przybliżyła zebranym sytuację sektora bankowego w Polsce oraz BS w Płońsku. Natomiast wiceprezes Dariusz Konofalski przedstawił wyniki finansowe Banku za 2016 r. oraz jego rozwój na przestrzeni ostatnich 11 lat.  Zaprezentowane zostały także usługi i produkty dwóch instytucji finansowych  współpracujących z Bankiem  – UNION INVESTMENT i BPS Leasing.

Uroczystość uświetniły występy dwóch młodych talentów: Krzysztofa Malinowskiego – ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej w Ciechanowie, który wykonał koncert fortepianowy oraz Alicji Szemplińskiej – również uczennicy PSM w Ciechanowie, laureatki talent –show TVP „Hit Hit Hurra!”, która przepięknie zaśpiewała klika muzycznych  hitów. Obydwa występy spotkały się z aplauzem zebranych.

REd

Fot. Archiwum BS Płońsk

Podziel się:


15-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa

Z siekierą na policjantkę

Usiłowanie zabójstwa zarzuci prokuratura rejonowa w Mławie 15-latkowi z gminy Dzierzgowo, który w ostatnią sobotę, tuż przed północą siekierą zaatakował interweniującą policjantkę. Funkcjonariuszka z poważnym urazem głowy leży w szpitalu. Jej stan jest ciężki.

Co dalej z ciechanowskimi koszarami?

„Nie będzie kabaretu. Będzie chór!” - rzekł przed laty gospodarz domu Stanisław Anioł. Nie będzie w Ciechanowie pancerniaków z US Army. Będzie, może, polska Obrona Terytorialna.

Kampania wyborcza: Andrzej Duda w Ciechanowie

W wypełnionej po brzegi Kawiarni Artystycznej PCKiSz z mieszkańcami Ciechanowa i okolic spotkał się Andrzej Duda - kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP.