Burmistrz Glinojecka zrezygnował

Podziel się:

Jak podał dziś (28 lutego) portal glinojeck.net burmistrz Waldemar Godlewski pożegnał się dzisiaj z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy. Komisarzowi wyborczemu w Ciechanowie przekazał rezygnację z datą 1 marca br.

Oznacza to, że po wypełnieniu wszelkich procedur, premier wyznaczy komisarza, który będzie zarządzał miastem i gminą Glinojeck do czasu przyśpieszonych wyborów, które powinny wyłonić nowego burmistrza.

Przypomnijmy, że w listopadzie ub. Komisarz wyborczy wygasił mandat burmistrza z powodu utraty wybieralności, w związku z prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Płocku.

 

Fot. glinojeck.net

Podziel się:


W SIÓDMĄ ROCZNICĘ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

„…Nazwisko zostało, a człowieka nie ma”

Siedem lat temu, 10 kwietnia, w Katastrofie Smoleńskiej zginęła ciechanowianka - Senator Janina Fetlińska, doktor nauk pielęgniarskich, wcześniej radna powiatowa Prawa i Sprawiedliwości, mocno zaangażowana m.in. w powstanie w Ciechanowie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

Wywieziona pamięć Zagłady

Z lapidarium na dawnym żydowskim cmentarzu w Płońsku zniknął kamienny pomnik upamiętniający zagładę miejscowych Żydów podczas II wojny światowej i trzy macewy. Wywiozły go osoby uważające, że są właścicielami tego terenu.

Zabójstwo Łukasza Masiaka. Podejrzany zatrzymany

Ścigany listem gończym 29-letni Bartosz N. został zatrzymany - potwierdziła nam dzisiaj rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Płocku Iwona Śmigielska- Kowalska.