Burmistrz Glinojecka zrezygnował

Podziel się:

Jak podał dziś (28 lutego) portal glinojeck.net burmistrz Waldemar Godlewski pożegnał się dzisiaj z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy. Komisarzowi wyborczemu w Ciechanowie przekazał rezygnację z datą 1 marca br.

Oznacza to, że po wypełnieniu wszelkich procedur, premier wyznaczy komisarza, który będzie zarządzał miastem i gminą Glinojeck do czasu przyśpieszonych wyborów, które powinny wyłonić nowego burmistrza.

Przypomnijmy, że w listopadzie ub. Komisarz wyborczy wygasił mandat burmistrza z powodu utraty wybieralności, w związku z prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Płocku.

 

Fot. glinojeck.net

Podziel się:


UWAGA !!! CASTING !!!

Powtórz sukces Ewy Mielnickiej – Miss Mazowsza 2014 i Miss Polski 2014

Zapraszamy na casting eliminacyjny do Miss Mazowsza 2015 który odbędzie się 23 maja 2015 (sobota) w Hotelu Imperium (ul. Leszno 50A) w Przasnyszu w godzinach od 10.00 do 15.00 (prezentacja w sukni wieczorowej lub koktajlowej oraz w stroju kąpielowym, proszę zabrać ze sobą dowód osobisty).

Święto Wojska Polskiego w Ciechanowie – 15 sierpnia 2015

Troje kombatantów z Armii Krajowej i Związku Sybiraków, jeden "zwykły" mieszkaniec Ciechanowa i jeden dziennikarz. Żadnego żołnierza, żadnego przedstawiciela władz, nawet flagi na maszcie zabrakło.

Miss Mazowsza 2015 Marta Bieniek – II Wicemiss Polski 2015

W ostatnią niedzielę odbyły sie wybory Miss Polski 2015, w których brała udział Marta Bieniek (na zdjęciu druga z prawej) - Miss Mazowsza 2015. Marta, ma 24 lata i pochodzi z Warszawy. Studiuje architekturę wnętrz.