Burmistrz Glinojecka zrezygnował

Podziel się:

Jak podał dziś (28 lutego) portal glinojeck.net burmistrz Waldemar Godlewski pożegnał się dzisiaj z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy. Komisarzowi wyborczemu w Ciechanowie przekazał rezygnację z datą 1 marca br.

Oznacza to, że po wypełnieniu wszelkich procedur, premier wyznaczy komisarza, który będzie zarządzał miastem i gminą Glinojeck do czasu przyśpieszonych wyborów, które powinny wyłonić nowego burmistrza.

Przypomnijmy, że w listopadzie ub. Komisarz wyborczy wygasił mandat burmistrza z powodu utraty wybieralności, w związku z prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Płocku.

 

Fot. glinojeck.net

Podziel się:


Niech dotrzyma słowa

Poseł PiS Marek Opioła zaapelował w poniedziałek (22 czerwca) do premier Ewy Kopacz, by wpłynęła na ministra obrony Tomasza Siemoniaka, by ten wywiązał się ze swej obietnicy złożonej w ostatniej kampanii samorządowej, że miasto Ciechanów otrzyma za symboliczną złotówkę byłe koszary przy ul. Wojska Polskiego.

Płońsk: Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Con Grazia

Koncert odbędzie się w niedzielę 18 stycznia w kościele św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku. Początek godz. 15.30.

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie na równi pochyłej

Żółta kartka dla dyrekcji ciechanowskiego szpitala

Rada Społeczna ciechanowskiego szpitala zebrała się 10 czerwca by zaopiniować zarówno sprawozdanie za 2014 rok jak i plan na rok 2015. Decyzję podjęto jednogłośnie. Negatywną. Coraz trudniejsza sytuacja Szpitala i brak widoków na zmianę tej sytuacji - to główne powody negatywnej oceny realizacji zadań w 2014r. i planów obecnej dyrekcji na rok 2015.