Ciechanów: autem wjechał do salonu

Podziel się:

W niedzielę (7 lutego), ok. 2. w nocy kierowca forda fiesty – jadący z kierunku Przasnysza – najprawdopodobniej nie zauważył ronda przy ul. Grudskiej. Przejechał przez jego środek i uderzył w jeden ze znajdujących się obok domów.

Na szczęście ani on, ani pasażerka, ani trzy osoby znajdujące się w domu nie ucierpiały. – Kierowca był trzeźwy – informuje podkom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji. – Zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Ściana zewnętrzna domu jest poważnie uszkodzona.
Fot. KPP Ciechanów

Podziel się:


Ważne dla świadomości współczesnych. Prof. Szwagrzyk o ekshumacjach

Gościem styczniowego spotkania w ciechanowskim Klubie „Gazety Polskiej” był znany polski historyk dr hab. Krzysztof Szwagrzyk – profesor Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu i pełnomocnik Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej ds. poszukiwań miejsc pochówku ofiar terroru komunistycznego – kierujący pracami ekshumacyjno-identyfikacyjnymi na terenie całego kraju, m.in. w

Płońsk

Usiłowanie zabójstwa. Podwójnego

27-letni Tomasz S. z zarzutem podwójnego usiłowania zabójstwa. W środę w południe Sąd Rejonowy w Płońsku zdecyduje czy przychylić się do wniosku Prokuratury Rejonowej, która chce by podejrzany o zranienie nożem 9-letniego chłopca i jego matki, trafił na trzy miesiące do aresztu.

Śmierć dziennikarza w Mławie

Znany mławski dziennikarz - Łukasz Masiak z portalu Naszamlawa.pl został dziś w nocy śmiertelnie pobity w jednym z tamtejszych lokali. Policja ustaliła tożsamość podejrzanego, nie został ona jeszcze zatrzymany. Trwa śledztwo.