Ciechanów: autem wjechał do salonu

Podziel się:

W niedzielę (7 lutego), ok. 2. w nocy kierowca forda fiesty – jadący z kierunku Przasnysza – najprawdopodobniej nie zauważył ronda przy ul. Grudskiej. Przejechał przez jego środek i uderzył w jeden ze znajdujących się obok domów.

Na szczęście ani on, ani pasażerka, ani trzy osoby znajdujące się w domu nie ucierpiały. – Kierowca był trzeźwy – informuje podkom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji. – Zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Ściana zewnętrzna domu jest poważnie uszkodzona.
Fot. KPP Ciechanów

Podziel się:


Karta Dużej Rodziny

Kwiatek do kożucha czy rzeczywiste wsparcie?

Wsparcie dla rodzin wielodzietnych jest zazwyczaj tylko na papierze. W wielu aspektach, zazwyczaj głośno prezentowanych, programów jest to jedynie teoria. Przypatrzmy się, tylko pobieżnie, ciechanowskiej Karcie.

Płońsk

Podejrzany o zabójstwo aresztowany

Nawet dożywotnie więzienie grozi 38-letniemu Mariuszowi D., któremu płońska prokuratura postawiła zarzut zabójstwa 33-letniego płońszczanina. Podejrzany sam oddał się w ręce policji.

Mazowsze ma nowego kuratora

Mamy nowego, a raczej nową – mazowieckiego kuratora oświaty. Wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski powołał na to stanowisko Danutę Sokołowską – od sześciu lat szefującą radomskiej delegaturze Kuratorium.