Kampania wyborcza: Andrzej Duda w Ciechanowie

Podziel się:
fot. Tygodnik Ilustrowany

W wypełnionej po brzegi Kawiarni Artystycznej PCKiSz z mieszkańcami Ciechanowa i okolic spotkał się Andrzej Duda – kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP.

Duda skrytykował rządy Platformy Obywatelskiej, a także prezydenta Bronisława Komorowskiego, któremu m.in. zarzucił brak troski o przestrzeganie konstytucji. Opowiedział się za aktywną prezydenturą i generalną odbudową państwa. Wiele uwagi poświęcił tragicznej, jego zdaniem, sytuacji w służbie zdrowia.

Podziel się:


Powiat ciechanowski

Zagrożenie z głupoty

Sześć dni – dziewięć pożarów traw w Ciechanowie i powiecie ciechanowskim (w Gołyminie i Gołotczyźnie). Ginie fauna i flora, zagrożone są budynki.

Ciechanowski Szpital na krawędzi bankructwa

Strata za rok ubiegły szacowana na 15 mln zł, 66 mln zł zadłużenia, zajmowane przez komornika konta – Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie balansuje na krawędzi.

Armio Wyklęta – Ciechanów pamiętał

Pamiętam pierwsze obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych w Ciechanowie. Przed dawną siedzibą Urzędu Bezpieczeństwa zjawiło się kilka osób ze starostą i wicestarostą. Po pięciu latach – święto to zyskało wreszcie należytą oprawę.