Dwie osoby nie żyją

Katastrofa awionetki

Podziel się:

Dwaj mężczyźni w wieku – najprawdopodobniej w wieku – 35 i 45 lat zginęli w piątek 1 kwietnia w Chmielewie k. Pułtuska. Awionetka, którą lecieli z Warszawy przed 18. rozbiła się na nadnarwiańskich polach.

Straż pożarną zaalarmował naoczny świadek, który stwierdził, że awionetka spadła z dużej wysokości i zapaliła się. Strażacy ugasili ogień – niestety pilota i pasażera nie udało się uratować.

Maszyna należała do prywatnej firmy. Przyczyny katastrofy bada policja i komisja ds. badania wypadków lotniczych.

Podziel się:


Nie będzie: zamknięcia szpitala, zwolnień, podwyżek

Nowy dyrektor o ciechanowskim szpitalu

Dlaczego podjął się Pan tego, nie da się ukryć, bardzo trudnego zadania jakim jest kierowanie Specjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Ciechanowie?

„MOCARZ” ZABIŁ NA MAZOWSZU?

Sześć osób prawdopodobnie zatruło się tzw. dopalaczami na północnym Mazowszu. Nie żyje 23-latek z powiatu płońskiego. W szpitalu w Mławie leży pięciu nastolatków: 19-latek i czterech 14-latków. Jak się dowiedzieliśmy – przy zmarłym znaleziono trzy, w tym jedną pustą, torebki suszu nieznanego pochodzenia. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Płońsku. Wiele

Mława, Płońsk

Nowa „siódemka” opóźniona

To zła wiadomość dla kierowców jeżdżących z Warszawy nad morze, na Warmię i Mazury i z powrotem. Trzeba będzie jeszcze poczekać na rozpoczęcie budowy newralgicznego odcinka drogi S 7 – Napierki – Płońsk.