Dwie osoby nie żyją

Katastrofa awionetki

Podziel się:

Dwaj mężczyźni w wieku – najprawdopodobniej w wieku – 35 i 45 lat zginęli w piątek 1 kwietnia w Chmielewie k. Pułtuska. Awionetka, którą lecieli z Warszawy przed 18. rozbiła się na nadnarwiańskich polach.

Straż pożarną zaalarmował naoczny świadek, który stwierdził, że awionetka spadła z dużej wysokości i zapaliła się. Strażacy ugasili ogień – niestety pilota i pasażera nie udało się uratować.

Maszyna należała do prywatnej firmy. Przyczyny katastrofy bada policja i komisja ds. badania wypadków lotniczych.

Podziel się:


Bank Spółdzielczy w Płońsku

2016 – kolejny bardzo dobry rok

W hotelu Atena w Ciechanowie odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Płońsku dla klientów i udziałowców Banku - Oddziału w Ciechanowie.

Będzie strajk w ciechanowskim Szpitalu?

Trzy związki zawodowe spośród działających w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie zawarły porozumienie i nie wykluczają strajku. Chodzi o grupę ponad 500 pracowników – poza lekarzami, pielęgniarkami i położnymi, zarabiającymi najmniej i domagającymi się podwyżek płac, których nie mieli od dziewięciu lat.

Małe Laboratorium w Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie

Nauka na wesoło i ciekawie. Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie pokazało jak ciekawie można uczyć fizyki, chemii, biologii i matematyki.