Marek Jakubiak nagrodzony

Podziel się:

21 października w Warszawie ogłoszono wyniki Konkursu WIKTORIA – znak jakości przedsiębiorców. Marek Jakubiak, poseł Kukiz’15 z okręgu płocko-ciechanowskiego i właściciel Browarów Regionalnych Jakubiak (w tym Browaru Ciechan) został przez konkursową kapitułę uhonorowany tytułem „Osobowość XX lecia Konkursu”.

Organizatorem konkursu jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Konkursowej Kapitule przewodniczył prezes WIP Waldemar Piórek, sekretarzem Barbara Jończyk – prezes Europejskiego Forum Przedsiębiorczości, a jednym z członków – prof. Elżbieta Mączyńska – prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Redakcja Tygodnika Ilustrowanego serdecznie gratuluje Panu Posłowi i życzy kolejnych sukcesów w działalności publicznej i gospodarczej.

Podziel się:


Płońsk: W rocznicę niemieckiej zbrodni

W Płońsku odbyły się uroczyste obchody 70. rocznicy zbrodni na „Piaskach”. W styczniu 1945 r. niemieccy oprawcy zamordowali tam kilkudziesięciu mężczyzn z Płońska i powiatu płońskiego oraz innych miejscowości Mazowsza, więzionych w płońskim areszcie, głownie żołnierzy Armii Krajowej.

Mazowiecki maraton Dudy

To bardzo intensywna niedziela w wykonaniu Andrzeja Dudy – kandydata Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W ciągu kilkunastu godzin spotkał się z mieszkańcami północnego Mazowsza w: Płońsku, Ciechanowie, Przasnyszu, Ostrołęce i Pułtusku.

Policjanci – nowy program BRJ TV

O blaskach i cieniach pracy policjantów opowiadać będzie nowy program na kanale BRJ TV. Pierwszy odcinek już niebawem.