Wybory Miss Mazowsza 2015

Marta Bieniek – najpiękniejszą!

Podziel się:

Miss Mazowsza 2015 została Marta Bieniek z Warszawy (z numerem 7), I Wicemiss i Miss BRJ Media – Marlena Mich z Płońska (5), II Wicemiss Ilona Korycka z Pułtuska (11).

Najpiękniejszej na Mazowszu koronę wręczyła ostrołęczanka, najpiękniejsza Mazowszanka i Polka w 2014 roku – Ewa Mielnicka. Nowa Miss Mazowsza, Marta Bieniek mieszka w Warszawie. Ma 24 lata. Marta studiuje na kierunku architektura wnętrz studiów magisterskich w Łodzi.

Finał wyborów Miss Mazowsza odbył się 6 czerwca w Chorzelach. BRJ Media były patronem medialnym konkursu.

No

Więcej – w najnowszym, 21. numerze Tygodnika Ilustrowanego, relacja filmowa – na kanale brjtv.pl

Podziel się:


Zięć z Warki, teść z Ciechanowa – przyłapani na kradzieży

Dowcipów o zięciu i teściowej mamy mnóstwo. O zięciu i teściu – chyba wcale. I nic dziwnego, bo jak pokazuje przykład z Płońska – mężczyźnie potrafią się zawsze dogadać – nawet na niwie przestępczej.

Rozmowa z Joanną Potocką-Rak, I zastępcą prezydenta Ciechanowa

Beksiński w Ciechanowie

Marek Szyperski. Jak duże są szanse na wystawę prac Zdzisława Beksińskiego w Ciechanowie? Joanna Potocka-Rak. Ostatnie publikacje, ale przede wszystkim nagradzany i szeroko komentowany film „Ostatnia rodzina” przypomniał fenomen Zdzisława Beksińskiego – wybitnego artysty, którego osobiście wyjątkowo cenię. Każdy kto choć raz był w moim gabinecie wie, że ta sympatia ma

Niech dotrzyma słowa

Poseł PiS Marek Opioła zaapelował w poniedziałek (22 czerwca) do premier Ewy Kopacz, by wpłynęła na ministra obrony Tomasza Siemoniaka, by ten wywiązał się ze swej obietnicy złożonej w ostatniej kampanii samorządowej, że miasto Ciechanów otrzyma za symboliczną złotówkę byłe koszary przy ul. Wojska Polskiego.