Powiat płoński

Pies pogryzł dziecko

Podziel się:

Trzynastolatek z Nowego Przybojewa w powiecie płońskim pogryziony przez psa. Chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala w Ciechanowie.

Wracający wieczorem do domu rowerem chłopiec został zaatakowany przez trzy psy, które wydostały się przez bramę jednej z posesji. – Z policyjnych ustaleń wynika, że czworonogi przebywały na ogrodzonym podwórku przy domu, a brama była zamknięta – informuje rzeczniczka płońskiej policji sierż. sztab. Kinga Drężek. – Wystarczyła jednak chwila nieuwagi ze strony właściciela psów, by te znalazły sposób na wyjście na drogę i rzuciły się w pogoń za jadącym na rowerze dzieckiem. W pewnym momencie trzynastolatek przewrócił się, a jeden z psów go dogonił. Dziecko z licznymi ugryzieniami na całym ciele zostało przewiezione do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Przesłuchali już 48-letniego właściciela psów.

Policjanci przypominają, utrzymywanie czworonoga wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale też obowiązkami i odpowiedzialnością za jego
zachowanie. Właściciel zobowiązany jest do zapewnienia ochrony przed
zagrożeniami lub uciążliwością dla ludzi ze strony tych zwierząt.

Ej

Podziel się:


Przasnysz: Bal dla Alicji

W Przasnyszu, w ostatnią sobotę (17 stycznia), odbył się Charytatywny Bal Maskowy zorganizowany przez Komitet Społeczny „Walka o życie Alicji”. Imprezę otworzył burmistrz miasta Waldemar Trochimiuk.

Po napadzie w Tańsku

Odpowie jako nieletni, czy jako dorosły?

Nastolatek z powiatu mławskiego, który zwabił policjantów w zasadzkę i bardzo poważnie zranił siekierą funkcjonariuszkę został skierowany na sześciotygodniową obserwację do szpitala psychiatrycznego.

Przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Miasta odwołani

Trwały rozłam w klubie PiS?

Bardzo krótko trwały wznowione w piątek, 14 października) obrady sesji Rady Miasta Ciechanów. Radny Tomasz Podsiadlik (klub PSL) zgłosił wniosek formalny o uzupełnienie porządku obrad o głosowanie nad projektami uchwał w sprawie odwołania przewodniczącego Rady Leszka Goździewskiego i jednego z trójki wiceprzewodniczących Stanisława Talarka (w wyborach startowali jako