Pies pogryzł dziecko

Podziel się:

Trzynastolatek z Nowego Przybojewa w powiecie płońskim pogryziony przez psa. Chłopiec w ciężkim stanie leży w szpitalu w Ciechanowie.

W miniony piątek wieczorem wracający do domu rowerem chłopiec został zaatakowany przez trzy psy, które wydostały się przez bramę jednej z posesji. - Z policyjnych ustaleń wynika, że czworonogi  przebywały na ogrodzonym podwórku przy domu, a brama była zamknięta – informuje rzeczniczka płońskiej policji sierż. sztab. Kinga Drężek. - Wystarczyła jednak chwila nieuwagi ze strony właściciela psów, by te znalazły sposób na wyjście na drogę i rzuciły się w pogoń za jadącym na rowerze dzieckiem. W pewnym momencie trzynastolatek przewrócił się, a jeden z psów go dogonił. Dziecko z licznymi ugryzieniami na całym ciele zostało 
przewiezione do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Przesłuchali już 48-letniego właściciela psów. 
Policjanci przypominają, utrzymywanie czworonoga wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale też obowiązkami i odpowiedzialnością za jego zachowanie. Właściciel zobowiązany jest do zapewnienia ochrony przed 
zagrożeniami lub uciążliwością dla ludzi ze strony tych zwierząt. 

Więcej ---> w najbliższym wydaniu Tygodnika Ilustrowanego
Fot. KPP Płońsk
Podziel się:


Śmierć dziennikarza w Mławie

Znany mławski dziennikarz - Łukasz Masiak z portalu Naszamlawa.pl został dziś w nocy śmiertelnie pobity w jednym z tamtejszych lokali. Policja ustaliła tożsamość podejrzanego, nie został ona jeszcze zatrzymany. Trwa śledztwo.

Dwa dni, dwa wypadki, sześciu zabitych

To będą bardzo smutne święta dla kilku rodzin z powiatów mławskiego i ciechanowskiego. W ciągu niespełna doby – między 19.40 23 marca, a 18.55 24 marca w dwóch wypadkach drogowych zginęło sześć osób.

Niezwykły koncert

Mławianka zagrała na Zamku Królewskim

Inga Piwowarska – utalentowana akordeonistka z Mławy, tegoroczna maturzystka I LO im. Stanisława Wyspiańskiego zaprezentowała się w ostatnią niedzielę stycznia na Zamku Królewskim w Warszawie podczas koncertu zorganizowanego przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci.