Pies pogryzł dziecko

Podziel się:

Trzynastolatek z Nowego Przybojewa w powiecie płońskim pogryziony przez psa. Chłopiec w ciężkim stanie leży w szpitalu w Ciechanowie.

W miniony piątek wieczorem wracający do domu rowerem chłopiec został zaatakowany przez trzy psy, które wydostały się przez bramę jednej z posesji. - Z policyjnych ustaleń wynika, że czworonogi  przebywały na ogrodzonym podwórku przy domu, a brama była zamknięta – informuje rzeczniczka płońskiej policji sierż. sztab. Kinga Drężek. - Wystarczyła jednak chwila nieuwagi ze strony właściciela psów, by te znalazły sposób na wyjście na drogę i rzuciły się w pogoń za jadącym na rowerze dzieckiem. W pewnym momencie trzynastolatek przewrócił się, a jeden z psów go dogonił. Dziecko z licznymi ugryzieniami na całym ciele zostało 
przewiezione do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Przesłuchali już 48-letniego właściciela psów. 
Policjanci przypominają, utrzymywanie czworonoga wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale też obowiązkami i odpowiedzialnością za jego zachowanie. Właściciel zobowiązany jest do zapewnienia ochrony przed 
zagrożeniami lub uciążliwością dla ludzi ze strony tych zwierząt. 

Więcej ---> w najbliższym wydaniu Tygodnika Ilustrowanego
Fot. KPP Płońsk
Podziel się:


Trzy miesiące utrudnień

Przez trzy miesiące w Ciechanowie na skrzyżowaniu ulic: Płońska, Mleczarska i Armii Krajowej obowiązywał będzie ruch wahadłowy – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Powód: budowa ronda na pętli miejskiej.

Groźny wypadek w powiecie ciechanowskim

Tir staranował dom

Tir uszkodził dom, na szczęście nikt nie ucierpiał. Do groźnego wypadku doszło w czwartek (12 lutego) ok. 10.30 w Grudusku, powiat ciechanowski. Wypadek miał miejsce na ul. Ciechanowskiej. Jak poinformowała nas Ewa Olba z Komendy Powiatowej Policji: kierowca fiata ducato wyjeżdżając tyłem z prywatnej posesji zauważył jadącą na łuku drogi z dużą prędkością ciężarową scanię.

Płońsk: Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Con Grazia

Koncert odbędzie się w niedzielę 18 stycznia w kościele św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku. Początek godz. 15.30.