Pies pogryzł dziecko

Podziel się:

Trzynastolatek z Nowego Przybojewa w powiecie płońskim pogryziony przez psa. Chłopiec w ciężkim stanie leży w szpitalu w Ciechanowie.

W miniony piątek wieczorem wracający do domu rowerem chłopiec został zaatakowany przez trzy psy, które wydostały się przez bramę jednej z posesji. - Z policyjnych ustaleń wynika, że czworonogi  przebywały na ogrodzonym podwórku przy domu, a brama była zamknięta – informuje rzeczniczka płońskiej policji sierż. sztab. Kinga Drężek. - Wystarczyła jednak chwila nieuwagi ze strony właściciela psów, by te znalazły sposób na wyjście na drogę i rzuciły się w pogoń za jadącym na rowerze dzieckiem. W pewnym momencie trzynastolatek przewrócił się, a jeden z psów go dogonił. Dziecko z licznymi ugryzieniami na całym ciele zostało 
przewiezione do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Przesłuchali już 48-letniego właściciela psów. 
Policjanci przypominają, utrzymywanie czworonoga wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale też obowiązkami i odpowiedzialnością za jego zachowanie. Właściciel zobowiązany jest do zapewnienia ochrony przed 
zagrożeniami lub uciążliwością dla ludzi ze strony tych zwierząt. 

Więcej ---> w najbliższym wydaniu Tygodnika Ilustrowanego
Fot. KPP Płońsk
Podziel się:


Lis przegrał z Ciechanem

Tomasz Lis ma przeprosić i zapłacić 30 tys. zł – Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok w procesie cywilnym, który Lisowi wytoczyły Browary Regionalne Jakubiak. - Reforma sądownictwa jeszcze nie jest realizowana, a Lis już przegrał – skomentował na FB poseł Marek Jakubiak.

Ocena działalności COEK „Studio” – fatalna!

Ocena działalności COEK "Studio" - fatalna - dla dotychczasowej dyrektor i spór o nazwy nowych ulic - to jedne z najważniejszych tematów poruszonych na ostatniej IV sesji Rady Miasta Ciechanów.

Ciechanów

„Ach, jak przyjemnie kołysać się wśród fal….”

Od 4 czerwca po ciechanowskich Kanałach można pływać kajakiem. Przystanią zarządza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a do dyspozycji chętnych jest osiem kajaków.