Płońsk

Podejrzany o zabójstwo zgłosił się na policję

Podziel się:

– Dziś około godz. 9:00 Mariusz. D,  podejrzany o zabójstwo 33-letniego Dariusza T. zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku  wraz z adwokatem. Na chwilę obecną trwają czynności z jego udziałem w ramach prowadzonego śledztwa – poinformowała w środę 25 stycznia mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej Policji.

Przypomnijmy, że do zabójstwa doszło w miniony poniedziałek rano. Dariusz T. został postrzelony na jednym z płońskich osiedli i zmarł z ran w szpitalu.

Podziel się:


Rado, kochana Rado, wesprzyj nas, pomóż nam

Rado, kochana Rado, wesprzyj nas, pomóż nam - apelowali przedstawiciele kupców, producentów i mieszkańców ciechanowskich Bloków protestujący przeciwko budowie sklepu Lidl w miejscu dawnej drukarni Gryf, podczas czwartkowego spotkania z radnymi miejskimi PiS i PSL.

Będzie strajk w ciechanowskim Szpitalu?

Trzy związki zawodowe spośród działających w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie zawarły porozumienie i nie wykluczają strajku. Chodzi o grupę ponad 500 pracowników – poza lekarzami, pielęgniarkami i położnymi, zarabiającymi najmniej i domagającymi się podwyżek płac, których nie mieli od dziewięciu lat.

Za szybko

Jedno dachowanie w Pokrzywnicy, drugie w Koziegłowach. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.