Płońsk

Podejrzany o zabójstwo zgłosił się na policję

Podziel się:

– Dziś około godz. 9:00 Mariusz. D,  podejrzany o zabójstwo 33-letniego Dariusza T. zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku  wraz z adwokatem. Na chwilę obecną trwają czynności z jego udziałem w ramach prowadzonego śledztwa – poinformowała w środę 25 stycznia mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej Policji.

Przypomnijmy, że do zabójstwa doszło w miniony poniedziałek rano. Dariusz T. został postrzelony na jednym z płońskich osiedli i zmarł z ran w szpitalu.

Podziel się:


(Nie) kulturalny bałagan

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Studio” pod lupą

Od września 2009 r. była dyrektorem Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej „Studio”. Była, bo z tego stanowiska przed kilkoma dniami odwołał Ninę Rykowską prezydent Ciechanowa, Krzysztof Kosiński.

Rodzice dzieciom

W Przasnyszu rodzice dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi wystawili „Kopciuszka” by połączyć powitanie wiosny z Międzynarodowym Dniem Teatru, a przede wszystkim by sprawić wielką frajdę uczniom „Jedynki”.

Opinogóra ma wójta

Piotr Robert Czyżyk złożył dziś (czwartek, 21 lipca) przed południem ślubowanie i objął stanowisko wójta gminy Opinogóra Górna.