Płońsk

Podejrzany o zabójstwo zgłosił się na policję

Podziel się:

– Dziś około godz. 9:00 Mariusz. D,  podejrzany o zabójstwo 33-letniego Dariusza T. zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku  wraz z adwokatem. Na chwilę obecną trwają czynności z jego udziałem w ramach prowadzonego śledztwa – poinformowała w środę 25 stycznia mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej Policji.

Przypomnijmy, że do zabójstwa doszło w miniony poniedziałek rano. Dariusz T. został postrzelony na jednym z płońskich osiedli i zmarł z ran w szpitalu.

Podziel się:


Niebezpieczna pamiątka po II wojnie światowej

Zardzewiała „śmierć” w centrum Ciechanowa

Na ulicy 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie w środę (8 lipca) pojawili się saperzy Podczas prac ziemnych naleziono dwa pociski artyleryjskie.

Rozmowa z Joanną Potocką-Rak, I zastępcą prezydenta Ciechanowa

Beksiński w Ciechanowie

Marek Szyperski. Jak duże są szanse na wystawę prac Zdzisława Beksińskiego w Ciechanowie? Joanna Potocka-Rak. Ostatnie publikacje, ale przede wszystkim nagradzany i szeroko komentowany film „Ostatnia rodzina” przypomniał fenomen Zdzisława Beksińskiego – wybitnego artysty, którego osobiście wyjątkowo cenię. Każdy kto choć raz był w moim gabinecie wie, że ta sympatia ma

Zięć z Warki, teść z Ciechanowa – przyłapani na kradzieży

Dowcipów o zięciu i teściowej mamy mnóstwo. O zięciu i teściu – chyba wcale. I nic dziwnego, bo jak pokazuje przykład z Płońska – mężczyźnie potrafią się zawsze dogadać – nawet na niwie przestępczej.