Płońsk

Podejrzany o zabójstwo zgłosił się na policję

Podziel się:

– Dziś około godz. 9:00 Mariusz. D,  podejrzany o zabójstwo 33-letniego Dariusza T. zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku  wraz z adwokatem. Na chwilę obecną trwają czynności z jego udziałem w ramach prowadzonego śledztwa – poinformowała w środę 25 stycznia mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej Policji.

Przypomnijmy, że do zabójstwa doszło w miniony poniedziałek rano. Dariusz T. został postrzelony na jednym z płońskich osiedli i zmarł z ran w szpitalu.

Podziel się:


Obrazili uczucia religijne czy nie? Kontrowersyjny plakat zespołu heavy metalowego.

Czy artysta może więcej?

Po raz kolejny wraca temat szacunku należnego symbolom. Za sprawą koncertu warszawskiej grupy ANTIGAMA, jaki odbył się w ciechanowskim klubie Fabryka Kultury Zgrzyt w ubiegłą sobotę (21.02.2015r.). Warszawskiej grupie towarzyszyli wykonawcy z Ciechanowa, grupa HOSTICA.

Policyjne podsumowanie świątecznego weekendu

Nikt nie zginął, mandatów mnóstwo

Prawie pół tysiąca mandatów karnych dla kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego wystawiła drogówka podczas świątecznego weekendu w powiatach: ciechanowskim, mławskim i pułtuskim. Funkcjonariusze ujawnili też 12 nietrzeźwych kierowców i rowerzystów. Choć doszło do kilku wypadków – na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Leśnicy liczą straty

Na ok. 3 tys. 400 m sześc. szacuje Nadleśnictwo Ciechanów straty jakie w podlegających mu lasach wyrządziła wichura z piątku 17 czerwca.