Poseł Jakubiak i Amerykanie w Ciechanowie

Podziel się:

Poseł z okręgu płocko-ciechanowskiego Marek Jakubiak (Kukiz’15) „przywiezie” Amerykanów do Ciechanowa? Poseł z delegacją sejmowej komisji obrony narodowej wizytuje NATO.

Po spotkaniach i rozmowach m.in. na temat bezpieczeństwa i tegorocznego warszawskiego szczytu Paktu Północnoatlantyckiego, w Brukseli dzisiaj (wtorek, 5 kwietnia) polska delegacja leci do Hiszpanii, będzie tam wizytować jeden z okrętów US Navy.

Więcej szczegółów – w najbliższym numerze Tygodnika Ilustrowanego

Podziel się:


Wywieziona pamięć Zagłady

Z lapidarium na dawnym żydowskim cmentarzu w Płońsku zniknął kamienny pomnik upamiętniający zagładę miejscowych Żydów podczas II wojny światowej i trzy macewy. Wywiozły go osoby uważające, że są właścicielami tego terenu.

Sońska idzie do naprawy

Koszty po połowie, w roku 2016 przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, rok później – wykonanie: starosta ciechanowski Sławomir Morawski i prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński podpisali dzisiaj (piątek) porozumienie w sprawie modernizacji ul. Sońskiej.

Kalendarz jest ... ale skrócony

Prezydent Ciechanowa publikuje w internecie kalendarz swoich spotkań

Tuż po objęciu funkcji nowy prezydent Ciechanowa zaskoczył wszystkich deklarując, że kalendarz jego spotkań będzie publicznie dostępny.