Rado, kochana Rado, wesprzyj nas, pomóż nam

Podziel się:

Rado, kochana Rado, wesprzyj nas, pomóż nam – apelowali przedstawiciele kupców, producentów i mieszkańców ciechanowskich Bloków protestujący przeciwko budowie sklepu Lidl w miejscu dawnej drukarni Gryf, podczas czwartkowego spotkania z radnymi miejskimi PiS i PSL.

Przewodniczący Rady Miasta Leszek Goździewski poinformował, że na marcowej sesji Rada nie będzie głosowała nad projektem uchwały w sprawie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Bloku, umożliwiającej powstanie sklepu.

Więcej —> 17 marca w 10. numerze Tygodnika Ilustrowanego

Podziel się:


Złoty Medal od Sztangistów

Marek Jakubiak - prezes grupy Browary Regionalne Jakubiak SA został uhonorowany najwyższym odznaczeniem Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów - Złotym Medalem 90-lecia PZPC.

Ostrożnie na drogach

Śliskie wypadki

Wtorkowy atak zimy spowodował zdecydowane pogorszenie warunków na drogach. W powiecie ciechanowskim doszło do dwóch wypadków: w Rumoce do rowu wpadł autobus z kierowcą i 21 pasażerami, w Dzboniu audi zderzyło się z ciężarówką – ranny został kierowca auta osobowego.

Ciechanów

„Ach, jak przyjemnie kołysać się wśród fal….”

Od 4 czerwca po ciechanowskich Kanałach można pływać kajakiem. Przystanią zarządza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a do dyspozycji chętnych jest osiem kajaków.