Rado, kochana Rado, wesprzyj nas, pomóż nam

Podziel się:

Rado, kochana Rado, wesprzyj nas, pomóż nam – apelowali przedstawiciele kupców, producentów i mieszkańców ciechanowskich Bloków protestujący przeciwko budowie sklepu Lidl w miejscu dawnej drukarni Gryf, podczas czwartkowego spotkania z radnymi miejskimi PiS i PSL.

Przewodniczący Rady Miasta Leszek Goździewski poinformował, że na marcowej sesji Rada nie będzie głosowała nad projektem uchwały w sprawie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Bloku, umożliwiającej powstanie sklepu.

Więcej —> 17 marca w 10. numerze Tygodnika Ilustrowanego

Podziel się:


Gmina Ciechanów: Budżet uchwalony

Dzisiaj na IV w tej kadencji sesji radni gminy Ciechanów jednogłośnie uchwalili jej budżet na 2015 r.

Rozmowa z Pawłem Kukizem, podczas otwarcia Browaru Tenczynek

Będę walczył o Polskę do końca

Panie Pawle, jak wrażenia po wizycie w browarze? Piwa Pan spróbował? Nie spróbowałem, bo już sporo lat nie piję. Natomiast ja, i to już mówiłem panu prezesowi, moją pierwszą pracą była właśnie praca w browarze. W Niemodlinie. Został zamknięty swego czasu. Nie wiem czy coś się tam dzieje teraz. Już nie mieszkam w tej miejscowości. W tym browarze jest coś

Ciechanów: Sesja Rady Miasta

Tanie mieszkania dla młodych, rada dla seniorów

Tanie budownictwo socjalne, tanie mieszkania komunalne dla młodych małżeństw mieszkających i pracujących w powiecie ciechanowskim oraz tanie budownictwo czynszowe – to podstawowe założenia programu budowy tanich mieszkań w Ciechanowie - przedstawione na lutowej sesji Rady Miasta przez zastępcę prezydenta Joannę Potocką-Rak.