Śmierć w pożarze

Podziel się:

Prawdopodobnie zatrucie gazami pożarowymi było przyczyną śmierci mężczyzny znalezionego we wtorek (9 lutego) w tzw. pustostanie przy ul. Fabrycznej w Ciechanowie.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej – „Po wejściu roty do jednego z pomieszczeń, znaleziono mężczyznę leżącego na podłodze, w odległości około 0,2 metra od drzwi balkonowych. Mężczyzna został ewakuowany na zewnątrz budynku. Nie stwierdzono u poszkodowanego funkcji życiowych i podjęto wobec niego resuscytację, którą prowadzono do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon”.

Więcej —> w Tygodniku Extra Ciechanów z 16 lutego
Fot. KP PSP Ciechanów

Podziel się:


UWAGA !!! CASTING !!!

Powtórz sukces Ewy Mielnickiej – Miss Mazowsza 2014 i Miss Polski 2014

Zapraszamy na casting eliminacyjny do Miss Mazowsza 2015 który odbędzie się 23 maja 2015 (sobota) w Hotelu Imperium (ul. Leszno 50A) w Przasnyszu w godzinach od 10.00 do 15.00 (prezentacja w sukni wieczorowej lub koktajlowej oraz w stroju kąpielowym, proszę zabrać ze sobą dowód osobisty).

Polish Open – Warsaw Cup 2015

W Warszawie odbył się największy w historii polskiego taekwondo olimpijskiego turniej rangi G 1, zaliczany do światowego Grand Prix – XXII Polish Open - XVIII Warsaw Cup.

Tragiczny wypadek w powiecie mławskim

Czteroletni chłopiec zginął w wypadku w powiecie mławskim. Do tragedii doszło we wtorek 19 lipca ok. 18. na drodze Bońkowo Kościelne – Syberia.