Sukces mławianina na festiwalu w Los Angeles

Podziel się:

Kompozytor z Mławy Miro Kępiński wraz z amerykańskim reżyserem Alexandrem Freemanem zdobyli główną nagrodę w kategorii Najlepszego Pełnometrażowego Filmu Dokumentalnego na festiwalu filmowym Long Beach Indie Film Festival.

Film ‘The Wounds We Cannot See’ jest historią Nancy Ross, która podczas służby w amerykańskiej marynarce wojennej została brutalnie zgwałcona i od tamtej pory walczy z uzależnieniem, depresją oraz żyje w ciągłym strachu o swoją przyszłość.

Long Beach Indie International Film, Media and Music Festival, który odbył się pomiędzy 31 sierpnia, a 4 września zaprezentował publiczności ponad sto filmów z całego świata. Jest prestiżowym festiwalem, którego zwycięzca w 2014 r. – film ‚The Dam Keeper’ otrzymał nominację do Oskarów.

Oficjalnie film ‘The Wounds We Cannot See’ bedzie można oglądać od 30 czerwca 2017 r.

Oficjalna strona kompozytora: http://mirokepinskimusic.com/

Oficjalna strona filmu: http://www.thewoundswecannotseemovie.com/

Na zdjęciu: Miro Kępiński i Aleksander Freeman

 

Podziel się:


Karta Dużej Rodziny

Kwiatek do kożucha czy rzeczywiste wsparcie?

Wsparcie dla rodzin wielodzietnych jest zazwyczaj tylko na papierze. W wielu aspektach, zazwyczaj głośno prezentowanych, programów jest to jedynie teoria. Przypatrzmy się, tylko pobieżnie, ciechanowskiej Karcie.

Ciechanów

„Ach, jak przyjemnie kołysać się wśród fal….”

Od 4 czerwca po ciechanowskich Kanałach można pływać kajakiem. Przystanią zarządza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a do dyspozycji chętnych jest osiem kajaków.

Milcząc, wołają – ważna wystawa IPN w Ciechanowie

Wystawę pod tym tytułem otwarto w poniedziałek w Ciechanowskim Ośrodku Edukacji Kulturalnej Studio.