Sukces mławianina na festiwalu w Los Angeles

Podziel się:

Kompozytor z Mławy Miro Kępiński wraz z amerykańskim reżyserem Alexandrem Freemanem zdobyli główną nagrodę w kategorii Najlepszego Pełnometrażowego Filmu Dokumentalnego na festiwalu filmowym Long Beach Indie Film Festival.

Film ‘The Wounds We Cannot See’ jest historią Nancy Ross, która podczas służby w amerykańskiej marynarce wojennej została brutalnie zgwałcona i od tamtej pory walczy z uzależnieniem, depresją oraz żyje w ciągłym strachu o swoją przyszłość.

Long Beach Indie International Film, Media and Music Festival, który odbył się pomiędzy 31 sierpnia, a 4 września zaprezentował publiczności ponad sto filmów z całego świata. Jest prestiżowym festiwalem, którego zwycięzca w 2014 r. – film ‚The Dam Keeper’ otrzymał nominację do Oskarów.

Oficjalnie film ‘The Wounds We Cannot See’ bedzie można oglądać od 30 czerwca 2017 r.

Oficjalna strona kompozytora: http://mirokepinskimusic.com/

Oficjalna strona filmu: http://www.thewoundswecannotseemovie.com/

Na zdjęciu: Miro Kępiński i Aleksander Freeman

 

Podziel się:


Mławski wątek w szafie Kiszczaka

Mławski wątek w szafie Kiszczaka Mamy i wątek północnomazowiecki w tzw. szafie Kiszczaka. 22 lutego Instytut Pamięci Narodowej wydał komunikat w sprawie materiałów znajdujących się w drugim pakiecie dokumentów zabezpieczonych w domu Marii Kiszczak.

Złoty Medal od Sztangistów

Marek Jakubiak - prezes grupy Browary Regionalne Jakubiak SA został uhonorowany najwyższym odznaczeniem Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów - Złotym Medalem 90-lecia PZPC.

Gmina Ciechanów: Budżet uchwalony

Dzisiaj na IV w tej kadencji sesji radni gminy Ciechanów jednogłośnie uchwalili jej budżet na 2015 r.