Sukces mławianina na festiwalu w Los Angeles

Podziel się:

Kompozytor z Mławy Miro Kępiński wraz z amerykańskim reżyserem Alexandrem Freemanem zdobyli główną nagrodę w kategorii Najlepszego Pełnometrażowego Filmu Dokumentalnego na festiwalu filmowym Long Beach Indie Film Festival.

Film ‘The Wounds We Cannot See’ jest historią Nancy Ross, która podczas służby w amerykańskiej marynarce wojennej została brutalnie zgwałcona i od tamtej pory walczy z uzależnieniem, depresją oraz żyje w ciągłym strachu o swoją przyszłość.

Long Beach Indie International Film, Media and Music Festival, który odbył się pomiędzy 31 sierpnia, a 4 września zaprezentował publiczności ponad sto filmów z całego świata. Jest prestiżowym festiwalem, którego zwycięzca w 2014 r. – film ‚The Dam Keeper’ otrzymał nominację do Oskarów.

Oficjalnie film ‘The Wounds We Cannot See’ bedzie można oglądać od 30 czerwca 2017 r.

Oficjalna strona kompozytora: http://mirokepinskimusic.com/

Oficjalna strona filmu: http://www.thewoundswecannotseemovie.com/

Na zdjęciu: Miro Kępiński i Aleksander Freeman

 

Podziel się:


Płońsk: Śniadanie z burmistrzem

Śniadanie prasowe z burmistrzem Pietrasikiem to w Płońsku już tradycja. Było rzeczowo, konstruktywnie.

Płońsk

Na polowanie na dwóch „gazach”

W ostatni poniedziałek wieczorem w jednej z miejscowości gminy Joniec (pow. płoński) policjanci zatrzymali do kontroli dostawczego citroena. - Styl jego jazdy wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy, iż kierowca może być nietrzeźwy. Przypuszczenia te potwierdziły się. Od kierującego, którym okazał się być 39-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego, policjanci wyczuli silną woń

34-letnia kobieta ciężko ranna na „siódemce”

Nie dość, że potrącił ją samochód, gdy przebiegała przez jezdnię, to jeszcze najechało na nią auto, do którego biegła.