Sukces mławianina na festiwalu w Los Angeles

Podziel się:

Kompozytor z Mławy Miro Kępiński wraz z amerykańskim reżyserem Alexandrem Freemanem zdobyli główną nagrodę w kategorii Najlepszego Pełnometrażowego Filmu Dokumentalnego na festiwalu filmowym Long Beach Indie Film Festival.

Film ‘The Wounds We Cannot See’ jest historią Nancy Ross, która podczas służby w amerykańskiej marynarce wojennej została brutalnie zgwałcona i od tamtej pory walczy z uzależnieniem, depresją oraz żyje w ciągłym strachu o swoją przyszłość.

Long Beach Indie International Film, Media and Music Festival, który odbył się pomiędzy 31 sierpnia, a 4 września zaprezentował publiczności ponad sto filmów z całego świata. Jest prestiżowym festiwalem, którego zwycięzca w 2014 r. – film ‚The Dam Keeper’ otrzymał nominację do Oskarów.

Oficjalnie film ‘The Wounds We Cannot See’ bedzie można oglądać od 30 czerwca 2017 r.

Oficjalna strona kompozytora: http://mirokepinskimusic.com/

Oficjalna strona filmu: http://www.thewoundswecannotseemovie.com/

Na zdjęciu: Miro Kępiński i Aleksander Freeman

 

Podziel się:


Śmierć w płońskich ogródkach

Ciało 55-letniego mężczyzny znaleźli strażacy gaszący pożar altanki w Płońsku. Śledztwo w tej sprawie prowadzi płońska Prokuratura Rejonowa.

Ciechanów: Sesja Rady Miasta

Tanie mieszkania dla młodych, rada dla seniorów

Tanie budownictwo socjalne, tanie mieszkania komunalne dla młodych małżeństw mieszkających i pracujących w powiecie ciechanowskim oraz tanie budownictwo czynszowe – to podstawowe założenia programu budowy tanich mieszkań w Ciechanowie - przedstawione na lutowej sesji Rady Miasta przez zastępcę prezydenta Joannę Potocką-Rak.

Szewach Weiss w Płońsku

Płońsk odwiedził profesor Szewach Weiss - honorowy obywatel  miasta, były ambasador Izraela w Polsce. Wizyta odbyła się w ramach nowego cyklu "Spotkania Mistrzami", który finansowany jest ze środków budżetu obywatelskiego.