Szymon Kołecki nokautuje!

Podziel się:

33 sekundy trwał sobotni (4 marca) debiut Szymona Kołeckiego w MMA. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów z Pekinu, były prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, prezes Klubu Sportowego „Ciechan i Szymon Kołecki” błyskawicznie pokonał Dariusza Kazimierczuka.

– Zgodnie z tym co się spodziewałem, przygotowanie do zawodów było cięższe niż walka. Ponieważ na co dzień sparuję z członkami klubu, na najwyższym poziomie, którzy mają na koncie stoczonym po 20 walk i więcej, dlatego byłem dobrze przygotowany do tej walki. Zapoznałem się z atmosferą, przeżyłem pierwszą debiutancką walkę, trochę na pewno się z niej nauczyłem i liczę że następnym razem trafie na bardziej wymagającego przeciwnika – powiedział „Tygodnikowi Ilustrowanemu” po walce Szymon Kołecki.

A kibicujący Kołeckiemu poseł Marek Jakubiak, Kukiz’15, stwierdził, że bardzo dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie takiej Gali MMA w Ciechanowie.

 

Msz

Podziel się:


Niebezpiecznie na drogach

Dziewięć kolizji i trzech nietrzeźwych kierowców – to bilans ostatniego weekendu na drogach powiatu ciechanowskiego.

Ciechanowska OSP wróci do boju?

Gratulacje od prezesa ZG OSP Waldemara Pawlaka (listowne), od prezesa ZP OSP, starosty ciechanowskiego Sławomira Morawskiego, prezydenta Ciechanowa Krzysztofa Kosińskiego, prezesa OSP Ciechanów nadbrygadiera Bogdana Kołakowskiego (osobiście) - odebrał we wtorek (31 marca) z okazji 90. urodzin wieloletni prezes ciechanowskich strażaków - ochotników - Zdzisław Moszczyński.

Zerwane dachy, powalone drzewa

Wichura, która w ostatni weekend szalała nad Polską dała się we znaki także na północnym Mazowszu. Tylko w powiecie ciechanowskim w sobotę i niedzielę strażacy 22 razy usuwali jej skutki.