Tragiczny wypadek w powiecie mławskim

Podziel się:

Czteroletni chłopiec zginął w wypadku w powiecie mławskim. Do tragedii doszło we wtorek 19 lipca ok. 18. na drodze Bońkowo Kościelne – Syberia.

Z wstępnych ustaleń śledztwa wynika, że, kierowca audi 80, 23- letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jadąc w kierunku Syberii wymijając na łuku drogi skodę octavię stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, potem na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

– Podczas manewru wymijania nie doszło do zderzenia się  pojazdów. Kierujący audi mężczyzna przewoził na przednim siedzeniu pasażera, w foteliku ochronnym, swojego czteroletniego synka – relacjonuje Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. – Dziecko doznało licznych obrażeń ciała i zmarło na miejscu wypadku. Służby ratunkowe powiadomił kierujący skodą świadek zdarzenia. Kierowca audi był trzeźwy. W szpitalu w Mławie udzielono mu pomocy medycznej i zwolniono do domu. – Policja i prokuratura ustalają szczegółowo przebieg  oraz wszelkie przyczyny tego tragicznego zdarzenia – mówi Anna Pawłowska.

Podziel się:


Groźny wypadek w powiecie ciechanowskim

Tir staranował dom

Tir uszkodził dom, na szczęście nikt nie ucierpiał. Do groźnego wypadku doszło w czwartek (12 lutego) ok. 10.30 w Grudusku, powiat ciechanowski. Wypadek miał miejsce na ul. Ciechanowskiej. Jak poinformowała nas Ewa Olba z Komendy Powiatowej Policji: kierowca fiata ducato wyjeżdżając tyłem z prywatnej posesji zauważył jadącą na łuku drogi z dużą prędkością ciężarową scanię.

KONKURS!

„Czym dziś dla mnie jest Powstanie Warszawskie?”

Redakcja Tygodnika Ilustrowanego z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (zawodowych, liceów i techników) do udziału w konkursie literackim - „Czym dziś dla mnie jest Powstanie Warszawskie?”. Termin nadsyłania prac – 1 sierpnia – 3 października 2015. Dla najlepszych – atrakcyjne nagrody książkowe ufundowane

Dla potomnych

„Mławska Skrzynia Czasu”

W poniedziałek 13 lipca w mławskim Urzędzie Miasta rozpoczęto zbiórkę pamiątek związanych z Mławą i mławianami, które znajdą się w „Mławskiej Skrzyni Czasu”.