Tragiczny wypadek w powiecie mławskim

Podziel się:

Czteroletni chłopiec zginął w wypadku w powiecie mławskim. Do tragedii doszło we wtorek 19 lipca ok. 18. na drodze Bońkowo Kościelne – Syberia.

Z wstępnych ustaleń śledztwa wynika, że, kierowca audi 80, 23- letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jadąc w kierunku Syberii wymijając na łuku drogi skodę octavię stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, potem na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

– Podczas manewru wymijania nie doszło do zderzenia się  pojazdów. Kierujący audi mężczyzna przewoził na przednim siedzeniu pasażera, w foteliku ochronnym, swojego czteroletniego synka – relacjonuje Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. – Dziecko doznało licznych obrażeń ciała i zmarło na miejscu wypadku. Służby ratunkowe powiadomił kierujący skodą świadek zdarzenia. Kierowca audi był trzeźwy. W szpitalu w Mławie udzielono mu pomocy medycznej i zwolniono do domu. – Policja i prokuratura ustalają szczegółowo przebieg  oraz wszelkie przyczyny tego tragicznego zdarzenia – mówi Anna Pawłowska.

Podziel się:


Uratować „Bartka”

Od ponad miesiąca mieszkańcy podciechanowskiego Sokołówka dokarmiają boćka, który prawdopodobnie z powodu złamanego skrzydła nie odleciał na afrykańskie zimowiska.

Przyjaciele dzieci

Prezes Grupy BRJ - Marek Jakubiak i prezes spółki Gambrynus, wydawca Tygodnika Extra Ciechanów i Tygodnika Ilustrowanego - Irmina Ochenkowska uhonorowani dziś w Ciechanowie przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Święto Wojska Polskiego w Ciechanowie – 15 sierpnia 2015

Troje kombatantów z Armii Krajowej i Związku Sybiraków, jeden "zwykły" mieszkaniec Ciechanowa i jeden dziennikarz. Żadnego żołnierza, żadnego przedstawiciela władz, nawet flagi na maszcie zabrakło.