Tragiczny wypadek w powiecie mławskim

Podziel się:

Czteroletni chłopiec zginął w wypadku w powiecie mławskim. Do tragedii doszło we wtorek 19 lipca ok. 18. na drodze Bońkowo Kościelne – Syberia.

Z wstępnych ustaleń śledztwa wynika, że, kierowca audi 80, 23- letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jadąc w kierunku Syberii wymijając na łuku drogi skodę octavię stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, potem na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

– Podczas manewru wymijania nie doszło do zderzenia się  pojazdów. Kierujący audi mężczyzna przewoził na przednim siedzeniu pasażera, w foteliku ochronnym, swojego czteroletniego synka – relacjonuje Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. – Dziecko doznało licznych obrażeń ciała i zmarło na miejscu wypadku. Służby ratunkowe powiadomił kierujący skodą świadek zdarzenia. Kierowca audi był trzeźwy. W szpitalu w Mławie udzielono mu pomocy medycznej i zwolniono do domu. – Policja i prokuratura ustalają szczegółowo przebieg  oraz wszelkie przyczyny tego tragicznego zdarzenia – mówi Anna Pawłowska.

Podziel się:


Kilkanaście osób ewakuowanych

Groźny pożar w Nowym Mieście

Ciężką noc z poniedziałku na wtorek (5/6 września) mieli policjanci z posterunku w Nowym Mieście (pow. płoński). Mocno napracowali się też strażacy. Najpierw poszukiwania starszego mężczyzny, potem groźny pożar.

Zwolnienia w ciechanowskim Urzędzie Miasta

- To było jak grom z jasnego nieba – z takimi komentarzami można było spotkać się wśród pracowników ciechanowskiego Urzędu Miasta, którzy wczoraj stracili stanowiska. - Przeprowadzone analizy oraz bieżące obserwacje wykazały nie tylko przerost zatrudnienia w poszczególnych komórkach organizacyjnych, ale również nieracjonalny podział obowiązków i brak umiejętności

Trzy miesiące utrudnień

Przez trzy miesiące w Ciechanowie na skrzyżowaniu ulic: Płońska, Mleczarska i Armii Krajowej obowiązywał będzie ruch wahadłowy – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Powód: budowa ronda na pętli miejskiej.