Tragiczny wypadek w powiecie mławskim

Podziel się:

Czteroletni chłopiec zginął w wypadku w powiecie mławskim. Do tragedii doszło we wtorek 19 lipca ok. 18. na drodze Bońkowo Kościelne – Syberia.

Z wstępnych ustaleń śledztwa wynika, że, kierowca audi 80, 23- letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jadąc w kierunku Syberii wymijając na łuku drogi skodę octavię stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, potem na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

– Podczas manewru wymijania nie doszło do zderzenia się  pojazdów. Kierujący audi mężczyzna przewoził na przednim siedzeniu pasażera, w foteliku ochronnym, swojego czteroletniego synka – relacjonuje Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. – Dziecko doznało licznych obrażeń ciała i zmarło na miejscu wypadku. Służby ratunkowe powiadomił kierujący skodą świadek zdarzenia. Kierowca audi był trzeźwy. W szpitalu w Mławie udzielono mu pomocy medycznej i zwolniono do domu. – Policja i prokuratura ustalają szczegółowo przebieg  oraz wszelkie przyczyny tego tragicznego zdarzenia – mówi Anna Pawłowska.

Podziel się:


Zerwane dachy, powalone drzewa

Wichura, która w ostatni weekend szalała nad Polską dała się we znaki także na północnym Mazowszu. Tylko w powiecie ciechanowskim w sobotę i niedzielę strażacy 22 razy usuwali jej skutki.

Ciechanowski Szpital na krawędzi bankructwa

Strata za rok ubiegły szacowana na 15 mln zł, 66 mln zł zadłużenia, zajmowane przez komornika konta – Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie balansuje na krawędzi.

Płońsk

Usiłowanie zabójstwa. Podwójnego

27-letni Tomasz S. z zarzutem podwójnego usiłowania zabójstwa. W środę w południe Sąd Rejonowy w Płońsku zdecyduje czy przychylić się do wniosku Prokuratury Rejonowej, która chce by podejrzany o zranienie nożem 9-letniego chłopca i jego matki, trafił na trzy miesiące do aresztu.