Ciechanów

Utrudnienia na drodze krajowej nr 60

Podziel się:

W czwartek (25 sierpnia) po południu rozpocznie się remont wiaduktu w ulicy Płockiej w ciągu drogi krajowej nr 60 Kutno-Ostrów Mazowiecka, Ruch (kierowany sygnalizacją świetlną) będzie odbywał się jednym pasem, a utrudnienia potrwają do 15 września.

– Przeprowadzone zostaną roboty związane z naprawą ubytków betonu w konstrukcji pomostu, z wykonaniem izolacji oraz wykonaniem warstwy wiążącej i ścieralnej – informuje rzeczniczka Urzędu Miasta Ciechanów Renata Jeziółkowska. – Od dziś do 3 września remontowana będzie prawa strona drogi (patrząc od strony Płocka w kierunku centrum), następnie do 15 września lewa strona lewa. Na czas remontu wprowadzona zostanie sygnalizacja świetlna, ruch będzie przebiegał wahadłowo.

Fot. UM Ciechanów

Podziel się:


Napad na bank

Napad na bank w powiecie płońskim. Policja nie ujawnia szczegółów i szuka sprawców.

Trzy młode osoby zginęły w wypadku w powiecie mławskim

- Mławska policja i prokuratura ustalają przyczyny tragicznego wypadku, w którym zginęły trzy młode osoby, mieszkańcy powiatu mławskiego – poinformowała właśnie Agnieszka Gorczewska z mławskiej policji.  Do tragedii w ostatni poniedziałek (23 marca) ok. 19.40 na drodze  Nowa Sławogóra – Dębsk. -

Uparty jak złodziej

Raz próbował, dwa razy mu się udało, czwartego razu nie będzie, bo złapali go policjanci.