Ciechanów

Utrudnienia na drodze krajowej nr 60

Podziel się:

W czwartek (25 sierpnia) po południu rozpocznie się remont wiaduktu w ulicy Płockiej w ciągu drogi krajowej nr 60 Kutno-Ostrów Mazowiecka, Ruch (kierowany sygnalizacją świetlną) będzie odbywał się jednym pasem, a utrudnienia potrwają do 15 września.

– Przeprowadzone zostaną roboty związane z naprawą ubytków betonu w konstrukcji pomostu, z wykonaniem izolacji oraz wykonaniem warstwy wiążącej i ścieralnej – informuje rzeczniczka Urzędu Miasta Ciechanów Renata Jeziółkowska. – Od dziś do 3 września remontowana będzie prawa strona drogi (patrząc od strony Płocka w kierunku centrum), następnie do 15 września lewa strona lewa. Na czas remontu wprowadzona zostanie sygnalizacja świetlna, ruch będzie przebiegał wahadłowo.

Fot. UM Ciechanów

Podziel się:


Śmierć w płońskich ogródkach

Ciało 55-letniego mężczyzny znaleźli strażacy gaszący pożar altanki w Płońsku. Śledztwo w tej sprawie prowadzi płońska Prokuratura Rejonowa.

Służby sprawdzają

Alarmy bombowe w Ciechanowie – 8 czerwca

- Otrzymaliśmy zgłoszenia już od 4 ciechanowskich instytucji. Urząd Celny, Urząd Skarbowy, Sąd i Prokuratura otrzymali informację, że w budynku, w którym się znajdują podłożona jest bomba. Decyzję o ewakuacji jak na razie podjął kierownik UC.

Karta Dużej Rodziny

Kwiatek do kożucha czy rzeczywiste wsparcie?

Wsparcie dla rodzin wielodzietnych jest zazwyczaj tylko na papierze. W wielu aspektach, zazwyczaj głośno prezentowanych, programów jest to jedynie teoria. Przypatrzmy się, tylko pobieżnie, ciechanowskiej Karcie.