CBA prześwietla Krubin

Podziel się:

Centralne Biuro Antykorupcyjne poprosiło ciechanowski Urząd Miasta o przekazanie wszelkich, będących w posiadaniu ratusza dokumentów związanych z nieruchomością po byłej Cegielni Krubin.

Jak przed trzema laty podawał „Tygodnik Ciechanowski”: „Mający 9,5 ha powierzchni teren po dawnej cegielni na osiedlu Krubin kupiła na komorniczej licytacji – pod koniec 2009 roku – ciechanowska spółka ABC, której prezesem jest Andrzej Wardziński, brat prezydenta [byłego dziś – red. TI] miasta Waldemara Wardzińskiego”.


 

Więcej – wkrótce

Podziel się:


Rozmowa z Pawłem Kukizem, podczas otwarcia Browaru Tenczynek

Będę walczył o Polskę do końca

Panie Pawle, jak wrażenia po wizycie w browarze? Piwa Pan spróbował? Nie spróbowałem, bo już sporo lat nie piję. Natomiast ja, i to już mówiłem panu prezesowi, moją pierwszą pracą była właśnie praca w browarze. W Niemodlinie. Został zamknięty swego czasu. Nie wiem czy coś się tam dzieje teraz. Już nie mieszkam w tej miejscowości. W tym browarze jest coś

Wielkie serca Przasnyszan

Tym razem pomoc powędruje do półrocznej Majki Sękowskiej z Jastrzębca oraz półtora rocznego Eryka Krzykowskiego z Przasnysza. Oboje urodzili się z rozszczepem kręgosłupa.

Zięć z Warki, teść z Ciechanowa – przyłapani na kradzieży

Dowcipów o zięciu i teściowej mamy mnóstwo. O zięciu i teściu – chyba wcale. I nic dziwnego, bo jak pokazuje przykład z Płońska – mężczyźnie potrafią się zawsze dogadać – nawet na niwie przestępczej.