Niebezpiecznie na drogach

Podziel się:

Dziewięć kolizji i trzech nietrzeźwych kierowców – to bilans ostatniego weekendu na drogach powiatu ciechanowskiego.

 

fot. KPP Ciechanów

fot. KPP Ciechanów

Dwie najpoważniejsze kolizje miały miejsce w piątek 24 lipca. Pierwsza – ok. 14.30 w Babach, gdzie dachowała laguna. – Według wstępnych ustaleń policjantów, 56-letni kierowca renault jadąc drogą krajową nr 50 od strony Płońska w kierunku Ciechanowa z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie dachował i uderzył w drzewo – relacjonuje rzeczniczka ciechanowskiej komendy sierż. sztab. Jolanta Bym. – Kierowca, mieszkaniec Przasnysza został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Był trzeźwy.

Tego samego dnia ok. 16 w Gogolach na drodze krajowej nr 60 zderzyły się suzuki vitara i motocykl yamaha. – Policjanci ustalili, że kierujący jechali w tym samym kierunku od strony Gołymina do Ciechanowa. 32-letni kierujący motocyklem wyprzedzał jadące przed nim suzuki vitara podczas gdy 45-letni kierowca tego pojazdu skręcał w lewo. Motocyklista został przewieziony do szpitala – informuje Jolanta Bym.

 

Podziel się:


Uparty jak złodziej

Raz próbował, dwa razy mu się udało, czwartego razu nie będzie, bo złapali go policjanci.

Pułtusk: Złapani złodzieje

Właściciel sklepu – sam - po pościgu, zatrzymał złodziei i przekazał ich policji. Jak się okazało – dwaj ciechanowianie są podejrzani o szereg sklepowych kradzieży w powiecie pułtuskim.

Rafał Ziemkiewicz w Ciechanowie

Piłsudskich mamy dwóch

Kolejne z cyklu spotkań autorskich organizowanych przez Stowarzyszenie Narodowy Ciechanów otworzył współorganizator prelekcji Marek Jakubiak - poseł Kukiz'15 w Sejmie VIII kadencji. Gościliśmy długo wyczekiwanego w Ciechanowie publicystę prasowego i internetowego, twórcę powieści oraz, jak sam siebie określa, „nowoczesnego endeka” - Rafała Aleksandra Ziemkiewicza. Powodem